Blij babynieuws: zondagskindje voor voetballer Davy Klaassen
-
- in Baby
- 2
- 222
- 20 uur
Ajax-voetballer Davy Klaassen en zijn echtgenote Laura hebben een zondagskindje gekregen. Hij maakte het nieuws bekend tijdens een persconferentie van Ajax.
De middenvelder en Laura zijn ouders geworden van een dochter. Zondag 9 maart jongstleden werd het meisje geboren en heeft de naam Cruz gekregen.
Helemaal gezond
Afgelopen zondag ontbrak hij tijdens de wedstrijd tegen PEC Zwolle overgeslagen. “Een goede reden om er niet bij te zijn”, vertelde hij tijdens de persconferentie. “We zijn heel gelukkig. Ze is helemaal gezond.” Ook liet hij weten dat het goed gaat met zijn vrouw en dat de nachten probleemloos verlopen. “Als het zo door mag gaan, ben ik echt heel gelukkig!”
Zwangerschapsaankondiging
In september maakten de twee via Instagram bekend dat Laura zwanger is.
Lees ook:
Dochter Daley Blind steelt de show met Ajax-jurk
15 redenen waarom hij de beste vader van de wereld is
Podcast: hypnobirthing
Bron: Nu.nl
Beeld: Instagram, Davy Klaassen
Wil jij graag jouw verhaal over je bevalling, baby, vruchtbaarheidstraject of iets anders delen op BabyBytes? Dat kan via dit formulier. Wie weet staat jouw verhaal binnenkort (anoniem) op de site!
Reageer op dit artikel
reacties (2) Stuur een bedankje