34.5 contole gyn


Vandaag weer op controle geweest. De baby maakt het goed zij de gyn alleen mijnnbloeddruk was wel weer eens veel te hoog. 165/100.. Mocht dus weer door naar het lab voor de gebruikelijke testen. De uitslagen waren ( natuurlijk) weer goed. Gewoon door blijven ademen en rustig door gaan en volhouden dus.

Verderr heb ik naast de kwaaltjes en klachten die ik al had nu sinds een week ook super last van mijn bekken. En heb af en toe het idee dat ik bovenop het hoofdje van onze kleine meid zit..

Pff.. Sorry voor deze klaag blog, maar ik heb het een beetje gehad..! Zou zo graag een gewoone zwangerschap willen en kunnen genietten van de laatste weekjes een babytje in mijn buik, maar het word me wel erg moeilijk gemaakt..

414 x gelezen, 0

reacties (0)


  • zwangerworden2012

    Hey, ja niks aan zo he,maar mooi dat je bloed goed is, heb je in ieder geval geen zwangerschapsvergiftiging....gelukkig...Rustig aan he! Laat je maar lekker verwennen....xxx