Contolle 35.4 en opname ziekenhuis

Eergisteren had ik het zienhuis maar weer gebeld omdat ik me helemaal niet goed voelde. Ik hield in eens super veel vocht vast en voelde me raar. Na wat overleg van alle asistentes en de gyn is toch maar besloten dat ik even een ctg moets komen maken, lab moest inleveren en bloeddruk moest laten meten.
Na de hele molen weer gehad te heben, ( wel een hoge bloeddruk..) en geen afwijkende lab uitslagen te hebben. Mocht ik toch weer naar huis toe, maar moest wel de volgende dag terug komen voor een normale contole bij de gyn.
Dus wij de volgende dag ons netjes gemeld bij de asistente voor de bloeddruk enzo. Gewicht: hmmm... 2 kilo in 1 week! Word ik niet blij van.. Bloeddruk: onderdruk van 110.. Oeps!
Wij naar de gyn voor de groeiecho en overleggen wat we nu gingen doen. De kleine groeit goed en word geschat op een gewicht van 2600 gram. Opzich erg netjes. Daarna me klachten en bloeddruk besproken.. Nou mevrouw, ik zou u graag op willen nemen. Want dit ziet er niet zo goed uit. U kent de weg naar boven..
In middels zijn we een dag verder en heb ik net te horen gekregen dat ik moet blijven tot me bloeddruk en klachten verminderd / over zijn.. Met een beetje pech lig ik hier dus nog zeker 10 dagen.
Hou jullie op de hoogte..

438 x gelezen, 0

reacties (0)


  • yegane

    Sterkte! Beter paar keer per dag controle dan thuis zitten en je afvragen of het met jou en de goed gaat!

  • Frellie

    Sterkte!

  • leana

    Jeetje, sterkte!!

  • Scooby,

    Sterkte! Hopelijk mag je snel weer naar huis toe!

  • Snowyy

    sterkte

  • Beekster

    Jeetje Sandra, dat is niet leuk! :( Het is tijd dat je gaat bevallen en gauw weer de oude wordt! Ik duim voor je dat alles gauw weer goed komt, en je fijn naar huis toe mag. Sterkte en veel liefs