Fijn dat je weer opnieuw mag beginnen en hoop voor jullie dat het snel gaat lukken !!!
kan me voorstellen dat je opgelucht bent, is altiijd fijn om te horen dat alles goed is. hopelijk ga je de volgende keer wel gewoon door naar de 40 weken (zou fijn zijn toch). laat de sterren maar eens hun werk doen. liefs frens
ik lees net weer al je berichtjes. Ik vind het echt zo erg voor je. Pfff ik moet er niet aan denken dat ik nog een mk zou krijgen. Ik vind het echt knap van je, hoe jij je er doorheen slaat...Ik hoop voor je dat je ook gewoon een keer meteen door kan naar de 40 weken....
Liefs
fijn dat alles weg is en dat je een curretage bespaard blijft. Op naar de volgende ronde, we gaan dit gewoon samen doen!
Gelukkig ben je schoon en alles kwijt wat dwars zat en je zo'n ontzettende pijn gaf. Nu kun je het langzaam aan een plekje geven en het weer gaan proberen. Het is inderdaad een proces met heel veel wachttijden, geduld en vraagtekens. Ik heb mij dat ook zeker niet gerealiseerd toen ik stopte met de pil eind oktober vorig jaar. Nu 9 maanden later heb ik engelengeduld opgebouwd (niet dat dat makkelijk is..) en geef ik me over aan testen, temperaturen en wachten...heeel veeel wachten. Ik wens je heeeeel erg veel succes, ik gun het je zo!
GELUKKIG meis dat er geen weefsel meer te zien is!! Fijn dat alles duidelijk werd uitgelegd door de vk. Heel veel succes de komende tijd!! Doe het rustig aan. Het komt goed!!! Echt waar... Weet dat ik veel aan jullie denk. Lieve groetjes van mij XXX
goed om te horen dat je schoon bent! dat is in ieder geval een zorg minder. En laat die sterren dan maar eens over de brug komen met dat beebje! Lijkt me dat jullie dat inmiddels wel verdiend hebben!
xxx
Je klinkt gelukkig weer wat positiever! Gelukkig is het nu zo goed als schoon, en fijn dat je vol goede moed doorkunt naar de volgende ronde! Kom je snel achter me aan?!
Heel fijn dat je lichaam het uit zichzelf heeft opgeruimd... Moet wel een opluchting zijn. Heel veel sterkte en succes met beslissen of jullie meteen doorgaan met proberen of even wachten, wat je ook kiest, als je ervan overtuigd bent dat het goed is, is het ook goed! Liefs!
Wat fijn dat je weer wat positiever bent! En gelukkig dat je geen curretage meer hoeft!
Onze tijd komt zeker nog wel, daar ben ik van overtuigd! Succes met deze nieuwe ronde!
je klinkt alweer een stuk positiever. komt allemaal goed ik weet t zeker
Fijn dat het goed was in het ziekenhuis. Die huil en baaldagen zullen er nog wel een paar komen.... Maar ik denk ook dat je dat nodig hebt om te verwerken.
En dan... op naar een mooie toekomst!
Hey meid, ben blij voor je dat je je lichamelijk al wat beter voelt en dat je lichaam stil aan terug in zijn plooi valt. Ik duim met je mee voor een gezond beebje in de zeer snelle toekomst. liefs
Heeey meis, heb veel aan je gedacht de laatste dagen maar ik ben blij dat het nu wat beter met je gaat. Je lichaam is in staat geweest alles op te ruimen maar geestelijk ga je waarschijnlijk nog door een hel. Ik wens je alle goeds de komende tijd en hoop dat het snel weer raak mag zijn!!!
Sterkte meis, hopelijk is het snel weer raak!!! En dan samen op naar de veertig weken!!! Liefs
reacties (0)