Er komt weer een eitje aan!


Ha ladies,

ben ik weer eens een keertje! Zoals meerdere dames hier, ben ik wat minder aanwezig op BB. Was toch wat langer bezig met het verwerken van de teleurstelling van deze tweede miskraam. Veel boos geweest, verdrietig en gefrustreerd, maar dat zakt langzaam weer een beetje af en vindt zijn plekje in mijn hart.

Heerlijk om te horen dat het in de tussentijd bij zoveel meiden gelukt is! Af en toe wel moeilijk vanwege de confrontatie met mezelf, maar voornamelijk ECHT HELEMAAL GEWELDIG!!!! Heel veel geluk meiden en GENIET! En voor de dames die net als ik nog in afwachting zijn; Onze tijd komt zeker!!!!!!!

Vorige cyclus was behoorlijk in de war. Na 5,5 week eindelijk weer ongesteld geworden; eigenlijk wel een behoorlijk opluchting, omdat ik al een week af en toe wat oud bloed verloor en er maar niets door wilde zetten. Maar gelukkig, uiteindelijk zelfs een dag voor mijn NOD, ging de kraan open en was ik zo lek als een mandje (excuses voor de details!). Het duurde allemaal veel langer dan normaal, een hele week in plaats van de gebruikelijke 2,5 dag, en was behoorlijk heftig.

Daardoor konden we wel met een mooie schone lei beginnen! Aan mijn buik te voelen duurt het niet lang meer voordat mijn eitje zal gaan springen en gelukkig klopt dat qua berekening van mijn cyclus en met mijn ovulatie-test; vanavond mag mijn lief dus vol aan de bak, kijken of we samen een kindje mogen verwekken!

En dan komt het wachten; gelukkig dit keer wel op een zeer prettige lokatie, want we gaan volgende week op vakantie!!!!! Eindelijk!!!!!!! Heerlijk, niets doen in de zon op Bonaire!!!!!!! WHOEHAAAAA!!!! Heb er zo'n zin in!!!!!! Mijn NOD valt in de laatste week van de vakantie, dus alles gaat mee. Tampons, maar natuurlijk ook de welbekende zwangerschapstest!!!! Nu maar hopen dat ik het eerste niet nodig zal hebben en alleen gebruik zal maken van het tweede item!

Alleen de tijd zal dat leren...............

liefs

139 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Jaapie09

    Haaa Bloem, ik duim voor je... we zitten wel in hetzelfde warme schuitje,... ik zwaai naar je vanuit mexico, en had mn eitje gister ;-) X

  • frens75

    een super fijne (werk)vakantie, lekker ontspannen is het beste medicijn, hopelijk een mooi eitje en een terugreis met z'n drietjes ipv met z'n tweetjes. geniet ervan. dikke kus frens

  • hengeltje

    veel klusplezier en daarna een heerlijke vakantie.. Oww kan ik nog mee in je koffer?? hihi Ik duim ondertussen voor jullie he!!!!!

  • bertine81

    Wat een heerlijk vooruitzicht meid!! Geniet ervan en hopelijk kom je met z'n drietjes thuis!!
    En natuurlijk eerst nog veel plezier met klussen ;-)

  • nessa6

    gaat goed met me hoor!! lief dat je het vraagt, jij weet als geen ander hoe ik me voel. en in je bog schrijf je ook eigenlijk wel hetzelfde zoals ik het voel.
    groetjes nessa

  • theeleutje

    Oh wat SPANNEND!! Veel succes met klussen ;-) Fijn dat je berekening klopt, geeft toch weer wat vertrouwen in je lichaam. Heerlijk zeg naar Bonaire! Geniet ervan meis, samen met je mannetje... Lekker relaxen en leuke dingen doen ;-) Hoop zo dat je positief test, ik blijf voor jullie duimen... Dikke kus

  • cheyenne26

    ik ga voor je duimen! Laten we hopen dat de vakantie ontspannend genoeg is dat het mooi in gaat nestelen en dat je goed nieuws hebt als je terug komt. Ga lekker genieten van de zon!
    Liefs

  • ieneminie85

    Fijne vakantie hè!! En wie weet deze ronde weer geluk!! Liefs Sylvana

  • barbiespook

    Succes met klussen en afwachten op vakantie. Had mij mijn eerste ook een positieve test op vakantie dus wie weet........ Geniet er lekker van en veel plezier!

  • barbiespook

    Succes met klussen en afwachten op vakantie. Had mij mijn eerste ook een positieve test op vakantie dus wie weet........ Geniet er lekker van en veel plezier!

  • Joma86

    een hele fijne vakantie. en ik hoop ook dat je alleen de test nodig hebt.

  • nija

    klusze! en geniet lekker van je vakantie! die heb je wel verdiend....
    xxx

  • el4a

    ik hoop het voor je, geniet van je vakantie!!! (vakanties doen wonderen)

  • wensven

    ik hoop en duim sterk voor je meid. heel veel succes x

  • daniest

    Het klinkt allemaal super positief, wat fijn meis! Heerlijk op vakantie (jaloers!) en genieten van Bonaire met zonnetje, eten, strand, alles erop en eraan. Dit is vast een goede vibe voor een bevrucht eitje, ik hoop het zo voor jullie! Fijne vakantie!

  • mamaongeduld

    kan me helemaal voorstellen dat dit echt even tijd nodig heeft. Ik heb de positieve testen ook met blijdschap voor diegene maar met enige jaloezie tov mezelf aanschouwd.... maar het bied hoop, het KAN gewoon wel. Voor mij komen er ook spannende dagen aan. Meen weer vanalles te voelen, we zullen het wel weer zien. Maandag of dinsdag verwacht ik het, uiterlijk woensdag.
    Fijne vakantie!!!

  • mama~t

    Lekker op vakantie! Geniet ervan! Spannend hoor.... misschien wel een positieve test in handen op bonaire, zoek je dan snel ff een internetcafe op om ons op de hoogte te stellen ;-)