Bloeding

Afgelopen vrijdag heerlijke dag gehad maar wel erg druk, uit eten geweest en lekker gewandeld op de Amsterdamse grachten... Thuis gekomen moest hoog nodig naar het toilet, ik ga maar eens in de 3/4 dagen, last van obstipatie dus.. en dat heb ik gemerkt... Bloeding tot gevolg, schrikken natuurlijk, helderrood bloed... besloten nog even niet te bellen naar de verloskundige. Slecht geslapen en niet naar het toilet durven de volgende ochtend... ja hoor, opnieuw bloed. Verloskundige gebeld die na een paar uurtjes langs is geweest, toch best wel bezorgd ivm de vruchtwaterpunctie 10 dagen geleden.... Hartje gehoord en te horen gekregen dat het waarschijnlijk een adertje is geweest of de baarmoedermond die wat bloedde... Indien er nog een bloeding volgt moet ik bellen... 's-Avonds 22 uur... opnieuw bloeding, bellen, doorverwezen naar het ziekenhuis voor een echo. Om 23.30 mochten we dan eindelijk, gelukkig zag alles er goed uit, baby beweegt, placenta ligt goed... Gynacoloog adviseert mij alles goed in de gaten te houden, ik mag wel bloeden indien het bloed bruinig is hetgeen betekent dat dit oud bloed is... indien helderrood bloed moet ik direct weer contact opnemen met de verloskundige... en ik heb iets tegen obstipatie gekregen en het advies het even rustig aan te doen... Ik heb dus besloten om morgen in ieder geval niet te gaan werken... en dan maar afwachten totdat de bloeding stopt en het niet opnieuw begint straks als ik weer hoognodig moet... Jeetje dat je zo bang kan zijn om het naar toilet gaan :-D

Gr.

Diana

356 x gelezen, 0

reacties (0)



  • Daan64

    Oei, dat is inderdaad schrikken. Neem het advies in acht door inderdaad even rustig aan te doen hoor. Kan alleen maar vertellen dat ik rond de 18e week ook een hele kleine bloeding heb gehad, inderdaad een adertje van de baarmoedermond. Had die dag teveel gedaan, blijkbaar.

    Succes/sterkte en transformeer jezelf maar lekker de aankomende maanden tot een ware diva ;-) door je lekker in de watten te laten leggen.

    Liefs,
    Diana