Mijn ex-man.

Ik ben deze zomer 6 jaar gescheiden.
Mijn twee dochters komen uit deze relatie.
Om de twee weken verblijven de kids een weekend bij hun vader (36 uurtjes).
Hij heeft al verschillende relatie's achter de rug en sinds eind December weer een ander,woont daar nu ook mee samen (daar lig ik niet wakker van).
Mijn oudste dochter (bijna 13 jaar) heeft van in het begin al problemen met mijn nieuwe partner,ze kan totaal geen gezag aanvaarden en behandeld momenten mijn man als een hond (blaffen kan ze goed).
Soms gaat het goed,maar die momenten zijn maar heel zelden,wat heel veel spanningen geeft in mijn relatie en gezin,maar we krijgen hulp buitenaf en proberen ons best te doen,maar ze geeft zelf aan dat ze die hulp niet wil aanvaarden.
Mijn man doet alles voor de kinderen,ik ben zo gelukkig met hem en met mijn gezin.
Maar nu komt het mijn ex loopt me vet onder de voeten in.
Hij palmt mijn dochters al jaren in,als de meisjes daar zijn krijgen ze vanalles (gsm,draagbare dvd-speler,WI,nintendo,tv op de kamer,gameboy,etc etc),maar een tikje aandacht of liefde zit er niet in,nee hij doet dit uit wraak.
Hier krijgen de kids,kleren,aandacht,liefde en knuffels,ik vind niet dat de kinderen al die luxe nodig hebben,maar ja wie ben ik???
Op Kertsavond kwam er op beide dochters een sms-berichtje binnen van mijn ex-man zijn nieuwe partner,ik wist niet wat ik zag,had hij niet even aan mij kunnen vragen of ik dit wel wou?
Al zijn partners die hebben mijn dochters hun gsm-nummers gehad en ik heb dit niet graag uit respect voor mijn man,ik vind dit totaal respectloos van mijn ex-man wetend hoe mijn oudste dochter tegen mijn man doet!
Nu had ik mijn dochters een nieuwe gsm-nummer gehaald,wegens omstandigheden en ze mochten van mij met hun vader sms'en maar wou niet dat hij die nieuwe nummer aan zijn nieuwe partner gaf,mijn oudste dochter vertelde hem dat via sms (mocht van mij) hup mijn man kreeg direct telefoon op zijne gsm en een sms met WAAR HEBBEN JULLIE PROBLEMEN MEE?
Ik had op dat moment handen en ogen tekort hier en stuurde meteen dat ik de uitleg via email eens zou doen want dat ik nu geen tijd had,pfff kreeg als antw van mijn ex (ik heb je uitleg niet nodig,zij gaat mijn vrouw worden en ze heeft daar recht op) ik heb hem direct op zijn plaats gezet,wij moeten al jaren leven hoe hij het wilt,maar ik mag niks.
Hij zei tegen mij " De kids hebben het recht om gelukkig te zijn,en met zo een mens als jou kan dat niet,ik kan met jou niet leven,ik wil met jou niks meer te maken hebben ".
Jeezus man seg...heb ik hier ook nog iets te zeggen in mijn eigen huis?
Ach ik kan over die rat een heel boek schrijven,pfff steek er de energie echt niet in hoor.
Ook op mijn andere kinderen heeft hij commentaar,mijn man had zijn pik 5 jaar geleden moeten bijhouden,want volgens hem ligt het gedragsprobleem van mijn oudste dochter aan de drukte in huis,nee hoor vroeger was mijn dochter ook zo en toen had ze alleen haar zus!
Ook geef ik alle weekend's kleren mee,soms moet ik maanden wachten eer ik het terug heb,pfff ofwel smijt hij het in de droogkast en krijg ik het heel bekrompen mee,tja ik kan het misschien mijne Labrador aan doen dat zal haar wel passen nu pfff (conclussie,moet hij maar kleren gaan kopen,ik geef niks meer mee)!
Voor het nieuwe jaar begon had ik tegen mijn man gezegd dat ik heel anders wou gaan leven,hoe wij het willen en niet gelijk meneer het wilt,maar blijkbaar is dat voor hem een doorn in het oog,en heb ik het weer moeten horen.
Bij hem gebeuren heel veel dingen waar ik totaal niet mee akkoord ga maar dan moet ik zwijgen,ook met de begeleiding die wij nu krijgen moet hij zich aan de afspraken houden maar dan krijg ik als antw " Ik doe wat ik wil ".
Al jaren leef ik in een strijd,maar ik ben echt op en kan/wil zo niet meer verder leven.
Ik kan naar een Advocaat stappen,maar wat als ik die zaak verlies en het leven zo verder gaat?

342 x gelezen, 0

reacties (0)


  • -Mamavan6-

    Jeetje lijkt me helemaal niks!!! die ex-en Bahh!! ook leuk voor je dochters dat je ex elke x weer iemand anders heeft Lekker dan !ik kon het ook niet hebben als mijn vader weeer een andere (jonge) vrouw had,geloof me ze hadden allemaal een hekel aan me hihiihih! is niet leukk.
    kwens je veeel sterkte xxx