Laatste dag 7 maanden



Hi all! Is even geleden, maar Otis is nu even lang op deze aarde als dat hij in mijn buik heeft gezeten. Een blogje waard!

Morgen dus in maand 8 alweer.. Veel nieuwe dingen gaande bij Otis: voor het eerst in de bugaboo-buggy (heb gisteren de wandelwagen omgebouwd naar buggy, was nog een flinke puzzel...). Hij kan 'klap eens in je handjes' (hij klapt mee) en hij kan ook best al goed zitten, niet lang en niet geheel zonder te wankelen, maar gaat ergens naar toe. En hij heeft een 1/2 cracker gegeten deze week... naast pap en flessen en fruit en groente eet hij nog niks verder. En!!!! Hij heeft vannacht doorgeslapen van 20.00 uur tot 6.45 uur. Was helemaal gesloopt vanmorgen, ik denk dat ik heel diep heb geslapen. Verder is hij ± 8 kilo en 71 cm en past hij nog prima in maatje 68, en soms nu 74. Luiers nog steeds maatje 3. ZO nu zijn alle facts & figures weer bekend :D.

Vanavond zijn wij aan de beurt, lekker dansen op funky-jazzy beats vanavond. (Flora theater Delft voor de liefhebbers!). Voor de tweede keer deze maand gaat hij bij opa en oma logeren, gaat heel goed eigenlijk! En dan heb ik het over mijzelf, want met Otis gaat het altijd goed, is zo makkelijk en blij altijd. Maar ik trek het dus goed een nachtje zonder hem. Ik moet ook even opladen, want morgen heb ik 2 kinderen: z'n grote neef van bijna 4 komt logeren. Hopelijk trek ik het een beetje, zal m'n handen er vol aan hebben, want ik merk toch echt dat ik niet een geboren moeder ben: vrij chaotisch en dus geen structuur en regelmaat en daardoor kost alles erg veel energie. Maar als we voor de 2e gaan zal ik dit toch echt onder de knie moeten hebben, want anders overleef ik het niet ;-). Ik denk dat dat nog wel even duurt, maar we zullen zien. 

Fijn paas weekend allemaal en geniet van het weer!
 





127 x gelezen, 0

reacties (0)