Ik heb ook een echo gehad op dat termijn met ook een leeg vruchtzakje. Heb een prachtige dochter gekregen. Kreeg ook te horen dat het echt 2 kanten op kon gaan.
Ik heb dinsdag zo'n zelfde echo gehad. Volgens gynaecoloog zal ik net 4 weken zijn. Wat niet kan omdat ik 5 weken geleden actief ben geweest.
Ja dat heb ik dus ook....
Ik lees dat je ook bloedverlies hebt...ik zou mezelf wel voorbereiden op een evt miskraam.
Wanneer heb je weer een echo?
Het kan best zo zijn dat ze bij 7 weken wel wat kunnen zien. Ik kreeg mijn eerste afspraak op 6 weken + 4 dagen( bijna 7 weken).
Als je een wat latere eisprong gehad hebt en dus vroeg positief testte, kan dit echt heel normaal zijn. Deze echo is echt te vroeg gedaan. Hopelijk is de volgende echo gewoon goed.
Agh hoor het vaker dat het pas later komt. Ik was bijna 7 weken zwanger toen ik mijn eerste echo kreeg. Hier waren gelukkig 2 kloppende hartjes te zien. Ik hoop dat dit ook bij jou zo mag wezen!
Dat is normaal op die termijn... Het zou bijzonder zijn als je nu al meer zag dan dat
Toch zij de echoscopiste dat er een grote kans is dat het een miskraam wordt.
Dan spreekt ze voor haar beurt
Bloedverlies kan natuurlijk een aanwijzing zijn, maar de echo an sich liet niks geks zien. Bij onze zoon was met 6,5 week pas een stipje te zien en ruim over de 7 weken een hartje....
Toch zij de echoscopiste dat er een grote kans is dat het een miskraam wordt.
Vanwaar zo'n vroege echo als ik vragen mag? Hoop dat het vruchtje als nog goed gaat groeien. Wanneer heb je weer een echo?
Bloedverlies.
1 juli nog een echo om te kijken of de baby dan wel zichtbaar is en groot genoeg is.
reacties (0)