Ik beschouw deze maand bij voorbaat al als verloren. Mijn temp gaat weer alle kanten op deze maand (lijkt wel om de maand zo te zijn...) en mijn opa is na 2,5 maand met ups en downs toch nog vrij plotseling overleden en gisteren gecremeerd, waardoor we weinig zin hebben gehad in klussen (en weinig tijd ervoor).
Daarnaast hebben we veel logees gehad de laatste tijd en de komende twee weken zijn we waarschijnlijk geen enkele nacht met ons tweeën. Tijdens mijn ovulatie dit weekend is mijn vriend weg met zijn moeder en volgende week gaan we met onze vaders een weekje weg.
In de tussentijd heb ik wel mijn trouwjurk gevonden en een afspraak gemaakt voor mijn haar en make-up op de grote dag. Ook hebben we deze week de koopakte van onze (huur)woning getekend. De makkelijkste verhuizing ooit!
Kortom: het is een rare maand en het zou wel een enorm wonder zijn als het raak is.
reacties (0)