1ste echo aan 5weken en 5 a 6 dagen.

Oooh heel veel stress gehad omdat we vandaag onze 1ste echo kregen en gelukkig is momenteel alles goed. Een vruchtje gezien met een knipperend hartje. 😍 bij mijn foto's vinden jullie mijn 1ste echo.

873 x gelezen, 1

reacties (13)


  • Anoniem38

    Gefeliciteerd!!

  • Melissa2306

    Dank u wel ❤

  • Roxanne31

    Yes yes yes yes!!!!

    Wat een heerlijk nieuw..

    Kom net van werk en zie dit berichtje ,daar word ik blij van... heerlijk meid!!

    Geniet er van

  • Melissa2306

    Jullie zijn zo lief allemaal! ❤

    Ik ben blij dat ik voor de verandering eens goed nieuws kan schrijven.😁

  • Zeldawarrior

    Oh wat ontzettend fijn!!! We duimen voor een wolk van een baby ❤

  • Melissa2306

    Dank u wel! ❤

  • Kameeltje

    Proficiat, Melissa! Ik ben speciaal komen kijken of je er al iets over gepost had! Wanneer heb je een volgende echo? We zijn ongeveer even ver. Ik heb 7 december mijn eerste echo. Ik maak me soms toch zorgen omdat ik zo weinig voel... Maar probeer rustig af te wachten. Geniet van deze mooie dag!

  • Melissa2306

    Hehe! Zo lief!! ❤

    Volgende week woensdag mogen wij terug gaan voor een 2de echo. Mijn man mag dan gelukkig mee gezien onze historie.

    Ooh das lang! Ik ben nu heel blij dat ik toch iets gezien heb.

    Ik voel ook niet zoveel hoor. Wat opgeblazen en soms misselijk. Voor de rest ben ik tegen de avond ook heel moe en heb ik energie meer. Maar voor de rest vallen mijn klachten nog mee hoor.

    Heb jij niets van klachten?

    Leuk dat we trouwens samen ongeveer even lang zwanger zijn! ❤

  • Kameeltje

    Fijn dat je zo snel terug mag gaan! Gaat een extra geruststelling zijn voor je. Ik ben nu 5 weken en 3 dagen. Ik heb de eerste week veel menstruatie achtige klachten gehad. Zeurend gevoel in onderbuik, steekjes... Mijn buik was ook opgeblazen met momenten. Dat is deze week allemaal al wat minder. Heb vooral af en toe hoofdpijn, ben ook wel moe en dat zeurend gevoel is er soms ook nog. Borsten zijn ook wel gevoeliger en wat meer gespannen. Maar toch, het is allemaal nog zo vaag en soms voel ik het fel en dan weer niet. Veel goede moed daar!!

  • First-born

    Gefeliciteerd. Hopen op een mooi kindje

  • Melissa2306

    Dank u wel! ❤