8 weken zwanger en het koud hebben

Vandaag een hele mooie echo gehad. Een kloppend hartje gezien, een beginnende navelstrengen de aanleg van de beentjes en de armpjes. Wat een wonder is dat toch! Mijn vk zit op een echo cursus en ik krijg tot aan week 13 iedere week een echo. Lucky me!


Buiten dat ik continu trek heb, heb ik het vooral 's avonds ijskoud. Ik zit nu met een bh, hemd, trui, vest en deken op de bank. Ijskoude voeten en handen. Herkent iemand dit? Bij mijn vorige zwangerschap had ik het altijd warm en moest ik mijn voeten buiten bed steken om af te koelen. Nu probeer ik mijn ijsklompen aan man te verwarmen...is ie erg blij me NOT! hahaha

3328 x gelezen, 0

reacties (0)


  • beautifuleyes

    Buiten het feit dat ik het nu ook koud heb en niet zwanger ben, herinner ik me dat ik het bij de laatste zwangerschap ook steeds ontzettend koud had. Dus ja, herkenbaar. Volgens mij werd het tegen het eind van de zwangerschap pas minder toen het bloedvolume op het hoogste niveau was.

  • roosje72

    Aan het begin wel het einde daarentegen... Pfff

  • eljay

    Zeker herkenbaar, vooral in het begin.

  • Hartewens08

    .
    Ik heb het ook vaak koud.

  • Zonnebloem81

    Ja, ik had het savonds ook koud. Nu inmiddels iets minder. Maar snachts een kacheltje.

  • deliefste.

    Herkenbaar!

  • setje1

    Owwww elke week een echo wat fijn!!!!! Dan kom je die onzekere tijd toch fijn door om steeds even te spieken en natuurlijk te horen dat alles goed is!

  • Ericatwins

    dat je het koud hebt, is heel herkenbaar, dat had ik in het begin ook heel erg, tis wel top dat je zwanger bent en voorlopig elke week een echo krijgt, kan je jullie ukkie vaker bewonderen, geniet ervan, knuf

  • caky

    Ja ik had het ook koud, maar was bij mij ook januari haha. Nee maar serieus de verwarming kon niet hoog genoeg! Wat toch heerlijk dat je zwanger bent

  • blondje1987

    Fijn dat alles goed is! Ik heb het ook erg koud steeds in de avond en lig dus nog steeds elke avond onder een dekentje op de bank haha!

  • roan

    Ja heel herkenbaar!!! Ik ging af en toe gewoon uit nood in een warm bad of in bed met kruik. Super van je mooie echo trouwens. Fijn hè.

  • Lynneke

    Hahaha wat een tegenovergestelde wereld.
    Super fijn iedere week een echo beetje jaloers ben ik wel hihi.
    Geniet ervan meis

  • eva1978

    Wat fijn iedere week een echo! Geniet ervan :-)

  • sylviabobo

    Geweldig! Nogmaals gefeliciteerd :) En wat een mooie foto :D echt gaaf dat je zoveel echos krijgt :)
    En ik had het ook hardstikke koud de eerste 4 maanden of zo, ik was ook erg moe en dacht eigenlijk dat het daar een beetje mee te maken had.