16 weken en 10,5 maand

En beetje bij beetje krijg ik het besef... Onze kindjes gaan écht weinig schelen qua leeftijd. Op BB kijk ik nu steeds naar het leeftijdsverschil in maanden als ik foto's van 2 kindjes zie. En bijna altijd is dat verschil groter dan 16 mnd en denk ik 'jeetje die zitten kort op elkaar!'. Het is altijd mijn wens geweest en dat ik nu zwanger ben vind ik zo een mooi wonder. Maar zo snel? Kan ik ze dan beide wel geven wat ze verdienen? En op hoe weinig slaap zou je kunnen leven haha..

Het wordt een drukke maar zekerweten ook onvergetelijke tijd waar ik naar uit kijk en vol spanning tegemoet ga. Heel eerlijk zie ik er ook soms wel een beetje tegenop.. A was geen makkelijke baby en is overdag nooit een makkelijke slaper geweest. Snachts gelukkig wel makkelijk inslapen maar doorslapen pas met 8 maanden.

Dan nog de kwestie jongen/meisje.. Bij A wisten we het met 16 weken, nu wordt het een verrassing. We hebben ons al laten verrassen door dit kindje en dat beviel goed. Dus we gaan er mee door. Lijkt me magisch om er samen met mijn lief achter te komen op de dag dat hij/zij wordt geboren!
Nou nog het geregel.. pff haha dat wordt wat.. we hebben om te beginnen een grotere auto nodig en een duo kinderwagen. Gister even bij babypark geweest maar man wat een verkoopster zeg.. ik gaf mn wensen door en zei dat een ouderwetse dubbele buggie (met babynestje)me ook wel wat leek. Het kwam er op neer dat ik mijn kind zwaar zou mishandelen als ik ern gewone buggie zou gebruiken. Te veel hobbels en heel slecht qua schokdemping... Volgens mij was er in de tijd dat ik klein was niet veel anders en ik wil dit kindje ook weer lekker gaan dragen dus zo misdadig zal het niet zijn.. Maar wat moest ik ban haar kopen? Bugaboo donkey. 1500 euro. Top idee als je weinig te besteden hebt toch? (Dat had ik in het begin gezegd) want de donkey behoud zn waarde... Als ik geen geld zou willen hebben voor een nieuwe auto, verhuizing (volgend jaar juni) of 2 studerende kinderen z(of allemaal..) zou ik die wagen nu wel even aanschaffen... Maar zo is het helaas niet. Mijn vriend is net voor zichzelf begonnen, ik wil langer verlof ivm de verhuizing en 2 baby's dus elke euro kunnen we gebruiken. Daarom ws toch een wagen van marktplaats.

Nu lig ik 'lekker' ziek in bed na een nachtje nachtbraken ( letterlijk...). Wel even tijd voor mezelf en voor een blog dus. Nu maar even goed voor mezelf zorgen!
Liefs!!

363 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Chann23

    Als ik jou blog lees, herken ik mijzelf er een beetje in. En ik zal je gevoel gewoon volgen betreft kinderwagen, niemand kan in jou hoofd en portemonnee kijken.

  • Wienepien

    Je kunt het vast wel opbrengen hoor, je gaat zo door 'in de trein' omdat het wel moet. Ik heb ze zelf ook dicht op elkaar (nog veel dichter als jou), en dat gaat prima en nu ze wat ouder zijn is het vooral erg makkelijk, want ze spelen heel veel samen!

  • wishful

    Dat gaat zeker een pittige tijd worden met twee kindjes van zo'n jonge leeftijd. Maar zolang je ook genoeg aandacht blijft geven aan jezelf en je partner kom je vast door die periode heen. Ze gaan dan ook snel na elkaar naar school en dan zullen veel dingen toch in een rustiger vaarwater komen. In ieder geval zijn ze dan al weer veel zelfstandiger waardoor je andere zorg aan ze geeft dat bedoel ik een beetje te zeggen. Wat betreft die kinderwagen, alles wat vroeger volstond is nu niet meer goed omdat ze betere dingen hebben ontwikkeld en bedacht dat is met veel dingen zo natuurlijk. Maar dat van vroeger is echt niet slecht ofzo, gelukkig staan er op marktplaats ook heel veel kinderwagens! Succes!