He he .. het duurde even maar ik kan nu wel zeggen dat ik enorm geniet van deze zwangerschap.
Omdat mijn zoontje 8mnd was toen ik mn zwangerschap ontdekte, hij toen Net doorsliep en ik Net wat meer zin begon te krijgen andere dingen dan moederschap duurde het dit keer wat langer.. Ik was zo moe dat genieten moeilijker werd. Het voelde meer als overleven en ik genoot wel, maar vooral van mijn zoontje. Hij geeft mij zo veel energie en als ik hem zie smelt ik. En met dit besef sta ik sinds een paar weken ook in deze zwangerschap. Straks is er NOG meer van dit soort geluk en liefde in ons leven. Straks kunnen we 2 x zo veel knuffelen en lachen en genieten.
Ik heb er wel even voor moeten werken; heb me gedeeltelijk ziek gemeld op mn werk omdat het niet meer ging. Ik was te erg op en kon alleen maar huilen, hoe kon ik dit 9 maanden volhouden en zou ik wel voor mn zoontje kunnen blijven zorgen? Gelukkig heeft het ziekmelden mij rust gebracht en nu ik mn energie beter kan verdelen voel ik me zo veel beter..
Het blijft een verrassing wat we verwachten en dat maakt het dromen nog leuker. Bij A wisten we het wel maar bij deze wilden we beide een verrassing. En ik heb geen idee.. zo leuk!
Goed nieuws; het huis is verkocht!!! Begin volgend jaar verhuizen.. Ben wel benieuwd naar de impact op onze gevoelige 1jarige jongen. We merken het vanzelf en het zal zeker niet helpen om me daar zorgen over te gaan maken
We zijn iig goed gesetteld als onze verrassingsbaby komt. Dichtbij mn ouders, dat geeft ook wel rust.
Nu lekker WEEKEND!!
FIJNweekend allemaal!
reacties (0)