37+2: verloskundige

Toch wel een beetje nerveus naar de verloskundige vertrokken. Door al het gejutter in mijn buik kon ik echt geen wijs meer worden uit de ligging van ons eigenwijsje. Maar goed nieuws: koppie ligt nu netjes voor de uitgang. Nog wel los en dus niet ingedaald maar toch blij nieuws!!
Overigens biggelden de tranen van de pijn over mijn wangen toen ik moest gaan liggen. Mijn ribbenkast doet zo'n vreselijke pijn als ik op mijn rug moet gaan liggen. Ik kan best wat hebben qua pijn maar dit... pfiefff.

Nog gevraagd met welke termijn ze evt wil strippen maar dat is helaas voor mij pas met 40 weken. Eerder geeft het vooral ongemak en valse hoop. Evt als de boel al erg rijp en verstreken iskunnen ze het iets eerder doen maar voorlopig is het afwachten. Terecht hoor maar stiekem hoopte ik op een eerder 'zetje de goede kant uit'.

Tekenen dat het spectakel gaat beginnen, zijn er nog niet echt. Wel regelmatig steken en nu al een kwartier echt menstruatiekramp maar geen bekende komende en verdwijnende pijn, bloedverlies of vruchtwaterplasjes.

Geduld is een schone zaak...

128 x gelezen, 0

reacties (0)



  • Martientje

    Klinkt als indalingspijn, dus dat zou mooi zijn nu de kleine goed ligt. Hopelijk gaat het snel beter met je ribben en/of komt de baby snel. Succes de komende tijd!