Hoe gaat het met ons?

Er is heel wat gebeurd die 18e juni...wat begon als een prachtige dag eindigde in mineur. Liam is begraven op 27 juni...ondertussen hebben we voor hem een plank in de boekenkast ingericht met zijn foto en spulletjes...we praten nog heel veel over onze lieve schat en af en toe pinken we eens een paar traantjes weg. 
Lennert doet het heel goed....hij kreeg eerst Cpap maar de dag dat Liam begraven werd...kreeg hij enkel nog een neusbril...en een paar dagen later was hij ook daar van af. 
Gisteren (12-7-12) woog hij 1380gr. 

26 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ~SuPeR~MoMmY~

    hi meis,

    ja wat raar kan het leven lopen he
    zo blij met de geboorte van 2 prachtige jongens en vervolgens afscheid moeten nemen van één
    maar gelukkig doet lennart het goed en hopelijk haalt hij met zijn lachjes en geluidjes en gekke boevenstreken toch het stuk verdriet over liam beetje bij beetje weg

  • PatriciaOV

    Ik heb regelmatig stil gestaan bij de gedachte dat jullie één van de twee wonders hebben moeten verliezen. Wat erg moet di voor jullie zijn. Mooi dat jullie er een plekje voor hebben gemaakt in huis. Ik wens jullie alle kracht toe en veel sterkte.
    Uiteraard wens ik jullie ook veel plezier toe met de kleine hummel die het geweldig goed doet. geniet hiervan! Dikke knuffel!

  • Love4Five

    Ik heb vaak aan jullie gedacht.. Vind het vreselijk wat jullie mee hebben moeten maken.. Nog veel sterkte!

  • ~pebbles~

    Heb nog veel aan jullie gedacht... Gelukkig wordt Lennert elke dag een beetje sterker!
    Heel veel sterkte in deze moeilijke periode... Mooi dat jullie een speciaal plekje voor Liam gemaakt hebben...