Hoi allemaal,
Ik begreep dat sommigen van jullie via Karine de vraag stelden hoe het met ons is. Nou, bij deze een blog van mij. Ik ben beschamend lang niet meer op BB geweest. Maar dat komt ook doordat wij nu niet meer bezig zijn met kinderen krijgen op het moment. Dit hebben we even uitgesteld omdat ik in september ben begonnen met de opleiding verzorgende IG. Daarnaast willen we ons nu even eerst gaan richten op afvallen, voor we weer gaan proberen zwanger te worden. Tegen die tijd zal ik hier natuurlijk weer veel meer te vinden zijn.
Ik heb tussendoor wel eens gekeken op BB hoor, kijken hoeveel berichten ik had enzo, en hoe het met jullie was, maar nooit de tijd genomen om een blog te schrijven. Nou wilde ik dat eigenlijk gisteren al doen, maar toen moesten we naar de loods. Want jaja... het is weer carnaval. Dus we hebben weer geen tijd voor andere dingen. Dit jaar is het sowieso allemaal anders dan anders. Normaal haden we de zaterdag (vandaag dus) om de laatste puntjes op de I te zetten op de wagen, maar dit jaar hebben we besloten om vandaag al de kinderoptocht mee te trekken. Wat dus betekende, dat gisteren alles klaar moest zijn. En het is gelukt.
Dus vandaag om half 1 trokken wij mee in de optocht hier in Landgraaf. En met goed resultaat, want we hebben de 2e prijs in de wacht gesleept. Ik zal van de week even foto's plaatsen van onze wagen en van ons.
Met mijn studie gaat het ook prima. Ik ben afgelopen week begonnen met stage lopen, en in april krijg ik dan een leer/werkovereenkomst en ben ik dus echt in dienst binnen de stichting waar ik nu stage loop. De toetsen die ik tot nu toe heb gehad heb ik allemaal gehaald en afgesloten. Mijn eerste grote toets was een 8.5, de tweede (die tevens de moeilijkste van het schooljaar moet zijn) heb ik pas gehad, daar weet ik nog geen cijfer van. Het enige wat ik weet is dat ik een dikke voldoende heb, en volgens onze eigen berekeningen (maar die vallen ws laag uit) zit mijn cijfer rond een 7.8. Dus ik heb niets te klagen.
Zoals jullie dus kunnen lezen gaat hier alles zijn gangetje.
reacties (0)