Normale mensen slapen nu maar ik.. Nee hoor.. De baby's bedachten zich ineens dat er watermeloen in de koelkast ligt en ze dat willen hebben. Dus na een kwartier te hebben gedaan alsof ik nog kon slapen heb ik ze maar hun zin gegeven, naar beneden gewaggeld en watermeloen gepakt en op bedje gegeten!
Nu zullen we maar zeggen dat de baby's aanvoelde dat mama vitamines nodig had ofzo :p En beter watermeloen dan chips ofzo hehe
haha herkenbaar! en zeker liever fruit dan een zak friet Helaas went je lichaam/maag/babies hihi er wel aan als je af en toe snachts iets eet en dan word je de volgende dag weer met trek wakker snachts Ik probeer meestal ook niet toe te geven, maar als je maag erg hard knort en je er wakker van word... Succes met weer gaan slapen!
reacties (0)