Na lange tijd..

Hallo iedereen!

Ik schaam me diep dat ik zolang nix heb laten horen :$
Heb het behoorlijk druk gehad en aangezien ik nu ziek ben heb ik wel de tijd haha..

Hoe het gaat:

Mij> ik ben nu 32 uur stage aan het lopen in de week (zorg) dus dan kan elke mama zih voorstellen dat het best druk is met nog een huishouden, 2 kids, een vriend en nog sociale contacten die je probeerd te onderhouden.. Ben best wl moe ervan en blij dat ik over 2 weken klaar ben!

Shelly> doet het goed gelukkig, al heeft ze nu een fase dat ze het leuk vind haar mond op elkaar te houden tijdens hapje en daarna leuk lachen haha. Cb is eg tevrede en ze zit nu binnen de normale groeeurves, natuurlijk wel nog wat onderaan. Ze probeerd regelmatig te rollen helaas heeft ze nog niet helemaal door hoe haha.

Jovi> doet het ook erg goed, hij rolt af en toe sins 2 weken, ene dag is hij niet te stoppen en de andere is hij volgends mij vergeten hoe het ook al weer moest haha..
Eet en drink aksof het niks is haha, hij heeft shelly dn ook ak ingehaakd kwa gewicht en lengte! Hijnwas bij de geboorte 200gr lichter en nu 300gr zwaarder :-):-)

Shelly&Jovi> 2 vrolijke baby's die veel lachen, trekken ook altijd veel naar elkaar toe. De kinderart zei bij de laatste controle dat ze beide erg gespierd zijn hahaha..

Zieknhuis> hier begin deze maand nogal een shock gehad.. ik gin naar de gyno voor me te laten steriliseren en daar kreeg ik door hm te horwn dat hij niet geloofde dat mijn eileiders dicht Itten, samen de foto's bekeken vn verslag van de kijk operatie en dar stond in dat ales goed uitzag maar er wl en afwijking was, de foto's zagen verder goed ut eleen zag je de vloeitstof niet door de eileider lopen maar wel in mijn eierstok zitten.. ik wou dat natuurlijk zeker weten epdus weer een hsg gekregen, en wat denk je........ ja hoor me eileiders zijn gewoon open!!!!

Waarschijnlijknzijn tijden de operatie de vaten in mijn eileiders opgezet geweest waardoor het leek alsof me eileiders zit zaten.
Dus voor niks ivf gekregen en godzijdank ben ik voor de zekerheid 4 maanden gekeden toch mar aan de pil gegaan, wie weet was ik anders alweer zwanger geweest en misschin wel van weer 2 (OMG!!).

Nou ga ik weer eens stoppen want Jovi hoor ik kwebbelen door de babydoon hihi. Ik zl nu wel weer regelmatig blijven schrijven! I promise!

XxXxXx

33 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Cyntje88

  • jezi

    Fijn dat het goed gaat erg slecht dat je voor onnodig IVF hebt gehad dat vind ik een kwalijke zaal

  • Loeka

  • littleangelofmy

  • noordenzon

    Heel herkenbaar druk druk druk....
    Gelukkig gaat het goed met jullie!

    Liefs

  • MamaJesje

    Fijn dat het zo goed gaat met jullie!

  • -Denisee

    Woooow druk druk druk zo te horen hahahah respect dat je dit allemaal doet met een tweeling