Uitslag & CB Lisa

Eindelijk is daar mijn Blog.


Jeetje wat een heftig 3 weken waren dit, Het is gelukkig goedaardig allemaal vorige week woensdag hebben ze een groot stuk verwijderd.


Na 2 verdoving prikken en 4 extra verdovigsprikken hebben ze een stuk van 1.5 cm bij 1 cm verwijderd, wat deed dit een pijn en heb alles gewoon gevoeld en ging dus niet helemaal soepel ze vertelde ook dat dit eigenlijk wel onder narcose had moeten gaan omdat het toch een heel groot stuk was. Ik had dus weer pech maar goed het is eruit, ben afgelopen vrijdag gebeld met de uitslagen het is gelukkig allemaal nog goed aardig alleen wel ernstige afwijkende cellen , dus PAP-3B en CIN III helaas vertelde dat de snijranden niet schoon zijn  ( ze hadden gehoopt dat ze inn het weefsel kondenzien een overgang van onrustig weefsel naar gezond weefsel) hier en daar zitten plekken, het advies was nu tot 4 maanden aan te kijken en mijn lichaam te herstellen en dan weer herhaling van uitsrijkje en kijken wat die cellen gedaan hebben, want ze vertelde als ik nog meer wegt haal van je baarmoederhals is dat niet gunstig als we nog wel een 2e kindje willen :( dus het is weer afwachten. 1 dec moet ik bij haar terug komen voor mijn eierstokken voor de cyste want ik hou pijn in mijn buik, dus wordt vervolgd.


Ik  moet wel zeggen dat dit er erg in hakt :( en dan ook nog mijn rug wat gewoon niet goed gaat grrrrrrrr krijg nu over 2 weken een TENS apparaat en medicatie en een operatie is bijna niet te vermijden.



Gelukkig ook nog ander nieuws Lisa :))))))))


lisa moest afgelooen naar CB en alles was goed ze weegt nu 7875 gram en 72 cm en is aankomende dinsdag alweer 9 maanden, wat gaat de tijd snel. Ze tijgert het hele huis door, roept Papa en Mama maar vooral mama ( super trots op haar) ze gaat overal mee naar toe en ze vind het ook allemaal goed, het is zn lekker meissie. En weet nu helemaal zeker naar dat gedoe hoe blij ik moet zijn dat we lisa hebben omdat ik ook niet weet of ik lichaamlijk het aankan een 2e verlopig niet :( dus wij genieten met volle teugen van onze meid!!!!!



Lieve meiden ik lees wel jullie blog maar ben niet zo actief de laatste tijd sorry hiervoor :(


Dikke knuffel voor jullie.

883 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Hannah33

    Wat heftig allemaal meid! Hoop voor je dat t bij de volgende controle allemaal goed is! Fijn dat t goed gaat met Lisa

  • mamavanjoey

    Jeetje wat heftig allemaal. Inderdaad is je meisje wel een goede afleiding. Sterkte

  • Waterman87

    Wat een dubbel nieuws... Natuurlijk fijn dat het goed gaat met Lisa, maar wat ontzettend heftig voor jou! Sterkte..

  • danika

    Heel veel sterkte! Zo'n mooi meiske is gelukkig wel de nodige afleiding

  • Ericatwins

    , wil je onwijs veel sterkte wensen, dit gaat je niet in de koude kleren zitten, gelukkig genieten jullie met volle teugen van jullie kleine meid, knuf

  • Pietje17

  • roosje72

    Tjonge jonge...je ligt aardig in de lappenmand. Hopelijk daar snel weer uit.wel heerlijk te lezen dat jullie zo genieten van de kleine meid.

  • GRQ

    Pff heftig hoor! Veel sterkte. Wat fijn te lezen dat je kleine meid het zo goed doet. Xx

  • marina1975

    Heel veel sterkte,en lekker genieten van jullie kleine meid

  • mama van een boefje

    Jeetje meis, heel veel sterkte!

  • wurmpje82

    sterkte en genietse