afgelopen vrijdagochtend hadden we n echo. Ze zou gaan kijken naar de ligging van de placenta en naar de groei van onze kerel. Nou zei ze als eerste, ze hebben mij wel hoog ingeschat want liggings echo's van de placenta kan ik niet doen... Prima! Komen we toch nog n keer :)
onze man is wat groter dan gemiddeld, op de plus 1 lijn, net als bij Lies. Verder was alles goed, beweegt goed, is al ingedaald (dat is denk ik de donderdagavond gebeurd) dus weer wat meer ruimte en lucht en mn benen nog charmanter verder uit elkaar... enfin, so be it, alles voor de kleine.
Lies ging uit logeren bij haar grote vriend van n jaar ouder, verder op in de wijk. Het is een vriendje van t kinderdagverblijf en straks als de kleine komt mag zij daar weer slapen en spelen, heerlijk. Jammer voor haar dat ze woensdag wat vlekjes begon te krijgen, donderdag er nog wat had en in de loop van de avond klaarblijkelijk er nog veel meer kreeg, daar zijn de waterpokken. Hehe hebben we die ook gehad!!! wel n fijne gedachte dat die ruim voor de bevalling zijn geweest! Ach en eigenlijk ze fietst er erg makkelijk door heen, wat een kanjer. Geen luiers meer, waterpokken gehad, een beetje uitleg gegeven dat de baby niet door mn navel komt maar mn spleetje (o dan komt de babay ook bij mij uit mn spleetje zei ze triomfantelijk wijdbeens en ging door met spelen)
Wij hebben er zin in, nog wat laatste dingen doen voor t werk en voor de baby en dan mag onze man komen :)
reacties (0)