Test gedaan!

Test gedaan&negatief! Ik had al een vermoeden! Ik geloof dat het komt door mijn mirena en me lichaam nog moet wennen. Ik bel morgen even de dokter op of ik wellicht de pil kan krijgen om mijn cyclus op gang te laten komen. Ik voel me namelijk niet prettig zo. Ik wil weten wanneer mijn eisprong is en dit voelt niet fijn. Ik ben er best wel kapot van, want ik hoopte het zo. Net zoals veel ander moeders natuurlijk. Maar ik wil mijn dochter ook een broertje of zusje geven, ze wordt steeds ouder. Ik voel me verschrikkelijk en ik ben bijna bang dat ik onvruchtbaar ben. Klinkt overdreven..

58 x gelezen, 0

reacties (0)


  • charl0tte.

    Hoi Dames. Bedankt voor jullie reactie! Ik ga kijken of ik aan de hand van ovulatietesten mijn 'eitje' kan vinden. En gewoon proberen te klussen 1x in de 2 dagen. Ik wacht nu mijn menstruatie af, of ik wordt toch nog ongesteld. Maar ik vind het wel mega vervelend allemaal.

  • Smootthie

    Echt vervelend!

  • enjoylife

    Herkenbaar je laatste zin over een broertje of zusje voor je kindje ... dan word de drang des te meer...

  • Neiltje

    Denk dat je gewoon wat meer geduld moet hebben. De pil legt ook je cyclus stil en brengt ze niet op gang. Wacht je menstruatie af, daarna kan je je een idee vormen van je cyclus (als je niet zwanger bent). De mirena heeft minder invloed op je cyclus na verwijderen omdat de dosis hormonen stukken lager is dan bij de pil.