Aaarrgghhh

hier weer ff een update van mijn kant..

mooi aan het tempen geslagen, echter miste ik de ovulatietesten toch een beetje.. heb er 5 bij de kruidvat gehaald en do begonnen (aan de temp lijst te zien had ik mijn ei nog niet gehad..) gelijk een positieve test, zo ook vrijdag. (iemand ervaring met die van de kv? lees slechte dingen erover???)

Aan mijn temp lijst te zien heb ik mijn ei gehad.. gisteren zat ik op 36.8  alleen vanmorgen werd ik wakker en lag ik onder de dekens uit met het raam open. getempt en gaf 36.5 aan. naar de wc geweest en nog even 2 uurtjes geslapen en nu onder de dekens ;-) hierna getempt en nu was 36.7   Wat moet ik nu aanhouden?????

wordt een frustrerend rondje... pffffffffffffffffffffffffffffffffff

hopelijk weet ik meer voor de carnaval! ben me al aan het indekken bij de vriendengroep, dat ik er geen zin in heb dit jaar, moet werken blablabla. ookal zou het niet zo zijn wordt het toch geen drinkgelag want wil toch deze tijd zo gezond mogelijk leven!

343 x gelezen, 0

reacties (0)


  • (Rammetje)

    Ik hoor wel vaker van die van de kruidvat dat ze posi uitslaan, maar das niet bij iedereen zo.. En ik denk zelf dat je eisprong de 18e dag was.. Klopt dat met je ovutest? En ik zou voor vandaag gewoon de eerste temp aanhouden.. Die klopt ook niet want je lag boven de dekens maar die andere klopt ook niet want je hebt 2 uurtjes geslapen.. Dus gewoon de eerste aanhouden.. Succes meis!