Ei sprong

Naar heel veel tegen slagen en operatie hebben mijn vriend besloten om weer te proberen om zwanger te raken maar nu heb ik een vraag wegenomstandig heden konden we op mijn eisprong pas klussen dus nu is mijn vraag ben ik te laat of ben je juist op je eisprong het vruchtbaars of kunnen we deze maand als verloren beschouwen gr ellie

483 x gelezen, 0

reacties (0)


  • vogelmeisje

    op het moment dat je ei springt is ie vruchtbaar. Dan doen ze namelijk ook de IUI inseminatie. Zolang het ei nog niet springt kan het niet bevrucht worden maar als er mannetjes klaarliggen is dat altijd wel goed. Maar als ie springt en je gaat dan vrijen dan kan je net zo goed zwanger worden, kans is zeker aanwezig!

  • Mama2kanjers

    Ik ben 2 keer zwanger geworden in de maand dat ik dacht dat we helemaal verkeerd hadden gevreeën....

  • A21

    Suc6 met klussen!

  • Jip~81

    Ik denk dat je nog best zwanger kunt raken hoor; je ei-cel blijft 24-48 uur leven... en de zaadcellen 5-7 dagen (maar van die levensduur hoef je het nu niet te hebben ). Ik zou me er maar niet te druk om maken; stress is zeker niet goed voor de pogingen om zwanger te worden.