Weer zwanger....

Ja, ja het is echt waar we zijn weer in blijde verwachting. Drie echo's verder kan ik nu zeggen dat we begin februari een kleintje bij gaan krijgen.


Ik heb de laatste twee echo's echt als héél spannend ervaren en vindt het nog steeds heel eng allemaal, dat had ik bij Kjell (na Fenne) helemaal niet zo erg, ik denk dat het feit dat Sven in mijn buik is overleden hier een groet invloed op heeft. Wat zal ik blij zijn als ik die kleine kan gaan voelen in mijn buik.


Nu dus ruim 10 weken en met 15 weken weer een echo, en dat weer een uitgebreide 20 weken echo. Het is er dit keer (gelukkig) maar een waardoor de hele spanning van de tweeling zwanger schap geen herhaling kan krijgen. Want het is duidelijk dat zij door de complecaties die alleen voor komen bij een eeneiigge tweeling zijn overleden. Nu het er maar eentje is scheelt dat wel, maar het blijft desalnietemin toch enorm spannend.


Kjell is overtuigd dat het een meisje wordt en papa van een jongen, ik ben benieuwd wie er gelijk gaat krijgen, haha.


Groetjes


Inge

26 x gelezen, 0

reacties (0)



  • bette81

    gefeliciteerd, met je zwangerschap. spannend, maar moet goedkomen!