Alweer op de helft!

Alweer op de helft, wat vliegt de tijd, helaas sinds een ruime week nu toch met regelmaat pijn in mijn bekken, al bij de fysio geweest en helaas weer last van bekkeninstabiliteit. Gisteren ook met mijn baas gesproken, het wisselt nu nog af in goede en slechte dagen, thuis kan ik de balans nog redelijk goed houden. Zij gaf aan optijd te minderen en niet teveel af te wachten. Ik heb over twee weken vakantie en wilde dat eigelijk af gaan wachten, maar ze heeft me wel aan het denken gezet, ik hoop dat ik de schade kan beperken en kijk even deze week af en meldt me anders toch voor een bepaalde percentage ziek.


Het scheelt dat ik al werk aan het overdragen ben waardoor dat ook iets makkelijker gaat ;-)


Volgende week heb ik de uitgebreide medische 20 weken echo, maar onze gyn heeft al heel veel kunnen zien en maakt zich daar niet zo druk om, dus doen wij dat ook maar niet. Wel even checken of het nog steeds een meisje is. Dan kunnen we in onze vakantie lekker aan de babykamer beginnen ;-)


48 x gelezen, 0

reacties (0)


  • kaatje-twins

    srry dat ik zo binnen kom vallen ..las je blogje en wil je alvast su6 wensen met de 20 weken echo hoopelijk kun je genieten (heb je verhaal gelezen over jou kindjes) er is nieuw leventje in je buikje miss kom ik verkeerd over dat is niet bedoeling heb moeite om goede zin op bouw typen en wilde gewoon steun berichtje sturen...Groetjes