Ik weet nu ongeveer een week of 4 dat ik weer zwanger ben!! Mijn tweede smurfje is onderweg!! Kan het nog bijna niet geloven. Ware het niet dat ik me de heledag honds beroerd voel en moe moe moe ben.
Ik ben er zo blij mee. Mijn vriend en ik hebben gelukkig de mazzel dat we samen heel makkelijk kindtjes kunnen maken. We hadden het in oktober nog over de tweede. Maar wat bleek toen was ik al 3 weken zwanger hahahaha.
Kan bijna niet wachten tot ik mijn kleintje in mijn armen mag houden!
Ik had weer besloten om mee te doen met moeders voor moeders. Een goed besluit, ik wilde dat het voor iedereen zo makkelijk was om zwanger te raken. Dus ik draag mijn steentje bij en misschien heeft mijn plasje wel geholpen om een lieve dame zwanger te doen raken.
Nu tien weken en 2 dagen zwanger. Ik heb de eerste echo al gehad met 8 weken en 1 dag en het hartje zien kloppen. En dat is zo fijn!! Ik ben nu ook een stuk geruster en weet dat het goed zal gaan. Verder was het een vlek met nog een vlek en een kloppend hartje hahahahaha. Bij mijn volgende echo zullen we veel meer te zien krijgen. Mijn man en ik willen heel graag weten wat het wordt. Mijn hoop is als het maar gezond en wel is met twee armen benen oren ogen neus mond handjes voetjes alles er op en eraan. Dan ben ik de gelukkigste mama in de wereld.
reacties (0)