Miskraam

Vorige week vrijdag zei ik tegen mijn vriend mijn buik is ineens niet meer zo opgezet en ik ben vandaag helemaal niet meer zo moe als de afgelopen dagen en ik voel me ook niet meer zwanger. 

Voor mijn pauze ben ik even naar de toilet en ja hoor bloed bij het afvegen.
Dezelde dag mocht ik naar het ziekenhuis en de gyn. gaf aan dat het vruchtje niet meer gegroeid was. En toen begon de horror film opnieuw. Ik kan op elk moment een miskraam krijgen.
Afgelopen woensdag weer naar het ziekenhuis en mijn eigen gyn had bevestigd dat het er niet goed uitziet. We hebben afgesproken dat we wachten een week op een spontaane miskraam en anders gaan wij over tot een curretage of met behulp van medicijnen.
Voor ons dus geen september baby helaas.

Ik voel me verder goed naar omstandigheden. Zeker niet teneergeslagen en geef absoluut nog lang niet op.

396 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Proud-YoungMama-Yacky

    ooh het breek mijn hart sgat! ik ben tenminste niet zwanger geweest! dacht van wel maar helaas! vind het zo jammer voor je.. ik heb mijn ovulatie gevoeld op 7 februari en op 9 (je weet tog met mijn mannetje) en ik denk dat het nu wel raak is hopelijk!! ik durf nog niet te juichen maar ja ik heb nog steeds een beetje hoop want hield me de laatste tijden niet bezig met het zwanger raken en nu opeens voel ik me wel anders!!.. ik wens je allerbeste sgat! duim voor me ik doe hetzelfde voor jou!!

  • deesemenees

    och nee toch, Ik wens jullie heel veel sterkte!!!

  • mams88

    Hoe is het met je???

  • Microeli

    Heel veel sterkte!!! Geef de moed inderdaad niet op!

  • shady

    Ooo wat jammer meid,
    Ik ben blij om te lezen dat je de moed ook niet opgeeft je lijkt mij wel. god geeft ons de kracht om door te gaan en tot dat wij ons kleintje in de armen kan vast houden.

    een grote dikke knuffels voor je

  • mams88

    Hoi Lydia,
    Nou meid, lijken wij op elkaar???? Het is net alsof ik mezelf lees. En wat je zegt allebei een september kindje dat we niet krijgen. Een windei is gewoon een leef vruchtzakje. Maar dat ze een ringetje zagen in je baarmoeder is denk ik vergelijkbaar als bij mij. +Ze zagen ook wat zitten en zeiden nu de laatste keer dat het wat slijm is. Maar de eerste keer zag je 1 iets en nu 2. Stilletjes blijf je nog hoop houden omdat je op internet zoveel kan lezen maar aan de andere kant wet je wel hoe het ervoor staat. Maar moeilijk blijft het zeker. Weet je al wat je gaat doen> Medicijnen of curettage? Ik vind het zo moeilijk de Gynecoloog zei tegen mij je kan het spontaan laten komen maar kan ook wel 9 mnd duren. Hier kies ik niet voor. Wat heb je de vorige keer gedaan? en hoever was je toen? Nou meid we houden contact!!! Liefs mams88