Okay?!!!!

Ik ben niet zo'n geweldige blog schrijver maar moet nu toch echt ff wat kwijt....!

Waarom zit er zoveel verschil tussen de verloskundigen? Ja ik weet t iederen is anders bla bla bla...

Ik zal t ff uitleggen. Afgelopen maandag had ik controle in ziekenhuis bij de vk. Ze maakte een echo en zei dat ik niet zoveel vruchtwater meer had en dat de placenta aan het verouderen is. Dus heeft ze me gestript en een nieuwe afspraak gemaakt 2 dagen erna. En ze vertelde dat ik rekening mee moest houden dat er een kans was op inleiden van de bevalling Het strippen heeft niet veel opgeleverd behalve bloed/slijmverlies, paar krampen en dat ik als een bejaarde ging 'lopen'. Woensdag nieuwe afspraak, manlief had vrij genomen want maybe dat er iets ging gebeuren. Ik had deze x een afpraak met een andere vk. Ze vertelde dat ik meer dan genoeg vruchtwater heb (bleek ik die maanmdag ook al te hebben : 9) en ze geen reden zag om me opnieuw te strippen en me over een week terug wilde zien. Op zich natuurlijk goed nieuws maar ik was behoorlijk in de war. Het lijkt erop dat baby dus nog even blijft zitten!

Waarom ik nu dus die maandag ben gestript? ! Verder heb ik een maand geleden bij de vk van maandag eerder een meting heb gehad die niet correct was. Daardoor was er paniek en dacht ze dat ik zwangerschapssuiker had en heb ik een dagcurve moeten maken. Op zich ook niet heel erg maar achteraf gezien helemaal niet nodig..... Ik haat naalden dus vond dat niet leuk.

Nou ja eigenlijk niets te klagen maar maandag heb ik weer een afspraak bij de vk die naar mijn idee 'fouten' maakt. Ik ga me kritischer opstellen en veel vragen stellen. En ik denk dat de volgende afspraak bij andere vk zal zijn want ik heb er niet zoveel vertrouwen meer in.

32 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Ify

    wat vervelend zeg, ik heb dat ook wel hoor. bij de groeiecho was alles dik in orde en twee weken later zegt een andere vk dat het een lekker groot kind is????? Wie moet je nu geloven hahahahaha. vind het ook erg apart dat ze allemaal wat anders zeggen. Maar ik zou maandagdus echt wel willen weten hoe of wat hoor, laat je niet wegsturen. Verder alles goed met je???

  • Mamamia!

    Nou lekker dan, ben je mooi klaar mee zeg! Ik zou als ik jou was gewoon alleen nog om die ander vragen.. Dan is je vertrouwen toch ook helemaal weg zo???

    Good luck wijffie!

  • petra s

    jeetje wat een prutsers zeg
    dit moet toch niet mogelijk zijn?
    ik weet niet wat ik hoor.
    als je te kort vruchtwater zou hebben dan moet dit goed onderzocht zijn en dan moeten ze daar redenen en oplossingen voor zoeken.
    ze kunnen je toch niet zomaar gaan strippen en hoewel het nog niet nodig is ook.
    onvoorstelbaar.je hebt dingen moeten ondergaan die dus niet nodig waren..heel vreemd.
    ik zou bijna nog een second opinion gaan vragen bij een gynaecoloog of vk als ik jou was.