19 weken

Joehoe dames ben ik weer eens!


19 weken alweer (nouja over een paar uurtjes terwijl ik dit schrijf haha). Bijna op de helft! Het voelt helemaal niet alsof ik al bijna op de helft zit, we hebben nog niks gedaan, gekocht of veranderd hier. Ik ben alleen een keertje met mijn moeder gaan shoppen en toen hebben we het eerste pakje gekocht, echt heel cute! We hebben natuurlijk wel veel kleertjes, maar een paar pakjes zijn toch echt van Milan dus de nieuwe baby mag ook wat nieuws vind ik!


Het is beetje rommelig hier.. Vorige week had ik opeens erg veel buikpijn en toen ik uit bad stapte en me afdroogde voelde ik opeens iets eh.. van onder eruit komen zeg maar. Na wat plukken had ik een flink stuk van de slijmprop in mijn handen. Ik schrok me echt helemaal dood! Meteen vk gebeld en er werd gezegd dat dat wel eens voor kon komen en dat je lichaam dat zelf weer opnieuw aanmaakt. En dat ik terug moest bellen als ik weeën kreeg of bloedverlies. De dag erna gebeurde het weer dus heb ik weer tergu gebeld, dit keer de andere vk eraan. Zij wist me door de telefoon heen te vertellen dat het afscheiding was en geen slijmprop. Uh pardon? Geloof me.. ik weet echt wel het verschil tussen afscheiding en een slijmprop. Het ene zie ik al mijn hele leven in alle kleuren en maten en hoeveelheden en het andere heb ik pas 2 keer gezien, en dat was met 38 weken zwangerschap bij beide kindjes. Ik weet echt wel wat normaal is en wat niet. Maar ik had niet echt zin om verder in duscussie te gaan. Als er echt iets ergs is, bel ik wel de HAP, en verder hou ik me koest.


Gisteravond nog wat bloed in slijm en heel veel buikpijn dus paracetamol gepakt. Maar als ik daarvoor vk bel krijg ik hooguit te horen dat ik langs mag komen om naar het hartje te luisteren, en dat kan ik thuis ook met de angel sound. En dat als de buikpijn weg gaat van paracetamol, er niet veel an de hand is, dus ik bel er niet eens meer voor. Komt misschien laks over maar dit is al zo vaak gebeurd dat ik het verder zelf ook niet echt meer weet. Geen idee waar het vandaan komt. Laten we maar gewoon hopen dat het inderdaad niks ergs is.


Volgende week heb ik de 20 weken echo en aansluitend een afspraak bij de gyn, dus dan hoor ik wel hoe het er daarbinnen voorstaat. Ze meten dan ook altijd de bm-hals op, ben ik wel heel nieuwsgierig naar. (want ook al maakt je lichaam de slijmprop ook weer opnieuw aan, ik denk dan dat er toch een reden moet zijn dat ie naar beneden komt, dan moet er toch minimaal iets wijder of korter zijn geworden?)


Uhm.. heb ik nog iets te klagen? Ja ff snel dan. Maagzuur is killing me. PIJN!!! Verder gelukkig weinig kwaaltjes J En beebie maakt het goed. Ik voel hem wel elke dag maar nog niet echt heel hard want placenta ligt er weer voor. Gisteravond in bed voelde ik hem eigenlijk voor het eerst ook echt goed van buiten. Wat een heerlijk gevoel is dat toch, met niks te vergelijken!


Met Row gaat het ook goed, ik mag morgen op 10 min gesprek komen op school, had ik eigenlijk volgende week maar dat was ik vergeten *schaam* ik vergeet ECHT alles...


Met Milan nu ook weer goed, is toch zeker een dikke week ziek geweest. Eerst alleen verkouden en hoesten en toen dat over was nog flink koorts uit het niets en sinds 2 dagen gaat het beter! Vrolijke mup!


Nog wat foto’s en dan weer tot snel!


xxx





 


342 x gelezen, 0

reacties (0)


  • GWND

    Wat raar dat ze er zo laks mee omgaan zeg. Maar wel fijn dat alles verder goed is met jullie. Bijna op helft . Knappe jongens heb je toch

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Oehhh, wat gaat het hard!! Niet normaal! Fijn dat het goed gaat met alle 3 (!!!) je mannetjes! Wel naar dat je elke keer bloedverlies/ verlies van je slijmprop hebt! Hopelijk blijft ukkie nog lekker lang zitten hoor! Gek dat ze niet verder zoeken waar het vandaan komt ! Liefs! Xx

  • mama*van*jet

    Wat gaat het rap he,voor je het weet heb je gewoon 3 boys!! Deze maand+dec zal ook wel omvliegen door de feestdagen dan ben je alweer6 weken verder! Pas goed op jezelf meis, kan beter een keer te veel bellen en je een zeikerd voelen dan dan je te laat belt... En nog niks geregeld... Achhh komt ook wel goed, lekker eerst genieten van de feestdagen en op pinterest ideeen op doen

  • mama van Jasper

    Whow, al bijna op de helft.. Tijd vliegt.. Leuke fotoos van je mannetjes

  • In-love-with-M

    Wow dat ging fout haha. Maar de helft al bijna. Elke zwangerschap gaat steeds sneller! Voor we t weten is ..... er al!

  • In-love-with-M

    Shitttt. De helft ql bijn

  • enjoylife

    Die pieten mutsjes hihihi