Lieve Anna,
Vandaag ben je zes maanden, zes maanden dat is een HALF JAAR!
Lieve schat, wat ben je al weer een tijd bij ons en wat is de tijd ook voorbij gevlógen.
Is het echt al weer een half jaar geleden dat je als een piepklein meisje van goed vier pond en 44 cm op mijn buik werd gelegd?
Nu ben je al een flinke meid van 6,3 kilo en je bent al 20! cm gegroeid.
De piepkleine kleertjes maat 44 liggen al lang in een doos op zolder. Maatje 62 heb je inmiddels.
Is het echt al weer een half jaar geleden dat je 3 cc voeding per keer in je flesje kreeg en dat het zo moeizaam ging dat je een infuus en sondevoeding moest krijgen?
Nu drink je met gemak 200 cc weg en moeten we zelfs al een beetje gaan minderen zodat je meer trek gaat krijgen in groente en fruit.
Mijn lieve, kleine, flinke meid. Vanaf het begin keek je ons al zo helder aan met die prachtige oogjes van je. Dat is iets wat is gebleven en in de loop van de tijd is daar die prachtige glimlach bij gekomen.
Sterk, dapper meisje, vanaf het begin tilde jij je hoofdje al op en legde je het naar de andere kant als je op je buikje moest liggen. Nu draai je jezelf van je rug naar je buik en til je je bovenlichaampje al een heel eind op.
Van heel stil in je bedje liggen ben je veranderd naar een meisje wat heel haar bedje doorgaat als we je slaapzak niet instoppen. Ook de box bekijk je van alle kanten als je daar in ligt, je kan je rustig een uur vermaken met je speeltjes. Geweldig vind je het, als het je is gelukt om Nijntje aan te krijgen en je de muziek hoort.
Van alleen maar huilen ben je nu een meisje wat heel veel verschillende geluidjes maakt, en het liefst lekker hard. Echt huilen, dat doe je bijna nooit meer.
Je wiegje is allang verruild voor je ledikantje en het zal ook niet lang meer duren voordat jij het plat liggen in de bak van de kinderwagen zat bent geworden. Dan ga je in de wandelwagen zodat je alles goed kunt zien.
Mama 's nachts wakker maken voor een flesje, dat doe je allang niet meer. Je slaapt heerlijk vanaf 20.00 uur tot de volgende ochtend en ook overdag doe jij heerlijk een aantal slaapjes.
Lieve Anna, al een half jaar ben je bij ons. Mogen we heerlijk van je genieten en dat doen we ook! Wat is er fijner dan wakker worden, op jouw kamertje komen en jou zo zien lachen naar ons?
Wat is er fijner dan uit je werk komen en zien dat jij zó blij bent om ons weer te zien?
Wat is er heerlijker dan jij lekker tegen ons aan als je je flesje drinkt?
Wat is er leuker dan spelen met jou en genieten van je schaterlach?
Wat is er mooier dan jou zo heerlijk weerloos te zien slapen?
Lieve Anna, je bent nu een half jaar bij ons en je bent niet meer weg te denken uit ons leven.
Jij hebt ons leven zoveel mooier gemaakt, gewoon, door er te zijn!
We houden ontzettend veel van je en hopen nog heel lang van je te genieten!
Liefs van papa en mama
reacties (0)