Gisteren na een lange slopende dag hebben we de uitslag gekregen van de vlokkentest. Hieruit is gekomen dat we in verwachting zijn van een meisje met het Turner Syndroom. Dit was een hele opluchting! Het betekend dat ons meisje een X chromosoom mist maar verder goed geestelijk gezond is! We blijven nu onder controle in het ziekenhuis en zullen met 16 weken weer een echo hebben zodat ze de organen goed kunnen bekijken want er is een kans op problemen met het hartje of nieren. En ook zal de cyste in de gaten gehouden worden en hopelijk zal deze afnemen en zelfs verdwijnen! Door dit alles hebben we wel meer kans op miskraam of vroeggeboorte meer dan in een normale zwangerschap.. Maar we zullen positief blijven en proberen te genieten! Want ze doet het verder goed! Goede groei, beweeglijk en goede hartslag, alles erop en er aan! Het hartje hebben we vandaag weer even mogen horen en wat is dat toch bijzonder, zo trots op ons meisje hoe ze het doet!
Fijn, dat jullie weten wat de diagnose is van jullie meisje. Hopelijk komt ze er zonder al te veel problemen doorheen. In ieder geval kan je je nu gaan voorbereiden op wat er allemaal op jullie af kan komen. Succes en hopelijk vallen de vervolgonderzoeken positief uit voor jullie meisje.
Wat fijn dat het relatief meevalt en dat je je ondanks alle zorgen toch weer kunt herpakken! Gelukkig doet ze het zo goed, het is een sterkt moppie(en mama volgens mij ook)!
reacties (0)