De 40 is in zicht!!!

de 40 weken zijn in zicht, en gaan we het halen?????

vandaag bij de vk geweest, alles is prima, beebje doet het nog goed, ik ben het nog niet zat dus geen reden om verdere actie te ondernemen. Dus de afspraak voor volgende week dinsdag staat weer, ben benieuwd of we die gaan halen. A.s. zaterdag zijn we uitgerekend, het rommelt een heel klein beetje bij me in de vorm van een samentrekkende harde buik, terwijl ik gewoon in bed lig of op de bank, en ik kan wb inspanning bijna niks zonder dat de buik hard word. dus de voorbereiding is gestart!!!

wel zijn we hier natuurlijk allemaal hartstikke nieuwsgierig naar dit nieuwe kleine  wondertje, de omgeving is er ook druk van, boze vrienden en familie als je de telefoon niet opneemt, of als je man een keer op het schoolplein staat denkt het hele dorp dat je bevallen bent, hahahahahaha, maar goed het hoort erbij!!!

56 x gelezen, 0

reacties (0)


  • vrouwtjetheelepel

    Succes met de laatste loodjes en de bevalling straks, ik ben benieuwd

  • Sabf!

    Hahaha ja, dat hoort erbij, maar des te leuker als de rest zich opwind terwijl er nog niets aan de hand is. Ik wacht op je volgende blog en hopelijk ben je dan bevallen. Succes en ik denk aan je hoor, hopelijk zet t snel door xx

  • Gijselientje

    Succes alvast, hopelijk mag je snel je nieuwe wondertje welkom heten

  • h@nneke

    succes met de laatste loodjes, ik houd je in de gaten