Wouw wat is het hier veranderd

ik dacht kom weer ff kijken hoe het hier is . veel van jullie heb ik op facebook maar was toch ff nieuwschierig 


maar wat is het hier veranderd snap er geen bal meer van 



hoe gaat het met iedereen ? 



hier gaat alles zijn gangetje me 10e operatie in 2 en half jaar tijd staat alweer in de planning dus hier is niks veranderd haha 



liefs van ons 

474 x gelezen, 2

reacties (0)


  • mama-van-meisje-en-ventje

    Hey wat leuk! Was al benieuwd hoe het met jullie ging. Heb geen BB mensen op fb. Het is idd vreselijk veranderd... Niks meer aan zo! Er is bijna niemand meer over van de oude garde. Ik check af en toe mn inbox nog even en schrijf puur voor mezelf voor later nog wat blogs hier. Heb er dus inmiddels een prachtig ventje bij! (Vandaar de extra toevoeging achter mn naam en mn andere profielfoto haha!!!)

  • Kleinebeer12

    Welkom terug. Hier gast t goed ☺

  • one wish

    Zat laatst nog aan je te denken! Hoe gaat het met je zoontje ?

  • mamawendy6

    Welkom terug!

  • KaBam

    Welkom terug! Ik ben ook een poosje weggeweest, maar vind het ook weer even zoeken. Ik denk dat als je weet hoe het werkt, je je wel weer prima kan vermaken, maar is ff wennen. Mag ik vragen waarom je zo vaak geopereerd bent?

  • Mijn Wondertjes

    Welkom terug

  • Sharon

    Vaker terugkomen Nel hihi