Terug van IUI 4

Net terug van IUI 4 ............Vanmorgen om 830 uur moest mijn man de zwemmers gaan inleveren en moesten we samen terug om 1030 uur voor de IUI.Het is vandaag cyclusdag 12 . Het liep allemaal een beetje uit en uiteindelijk is er een andere gynaecoloog gekomen om de IUi te doen daar de arts die ik eigenlijk zou hebben op de verloskamers bezig was.Maar dit was een van de 2 artsen waarbij ik onder behandeling ben (dus op zich wel fijn  ) Samen het zaad buisje gecontroleerd en toen gaf ze aan dat de hoeveelheid en kwaliteit minder waren dan andere keren.Het was aan de matige kant. Oepsssssssss dit is dan waarschijnlijk (weet t wel zeker) een beetje onze eigen schuld ............want gisteren avond hadden we beiden zo`n zin in elkaar dat we sex gehad hebben ,waarop we nog bedacht hadden op tijd te stoppen ,maar dat werkte niet haha.Oepsssie .


Nu maar afwachten................spannend 

513 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Trotse mama van Stenn

    Spannend hoop het zo voor jullie! Toi toi

  • fantje

  • Sprinter2011

    veel geluk

  • pangolin

    De ronde die bij mij uiteindelijk is gelukt, was het zaad zo slecht dat de artsen daarna geen IUI meer zouden doen, omdat ik alleen met ICSI nog een kans zou hebben. Het werd idd mijn laatste IUI... Wie weet wordt deze ronde 'm bij jou!

  • Littleangelofmy

    Wie weet..

  • meant2be

    Ook de goede kwaliteit zit dus in je lichaam ;-)...dus duim duim duim vanuit hier

  • _missy_

  • knuffeltje88

    Spannend, nu maar weer afwachten

  • nina2014

    heel veel succes

  • rnfs

    Herkenbaar! Wij hadden ook iui 7 met mindere hoeveelheid en kwaliteit zaad, en toch zwanger die ronde! Alle rondes daarvoor superzaad, dus wie weet!

  • gangstagirldine

    Hihi mss dat ie van gisteren wel gelukt is :) ik duim duim duim

  • mamavanjoey

    haha, gelukkig heb je er maar 1tje nodig en misschien is er al wel een snelle jelle van gisteren op de goede plek aangekomen!!