Oh wat lekker!
Nog eventjes dus...
Het lijkt me wel vreemd hoor...maar ik gun het je van harte meid!
Geniet nog even dan!
Liefs, Eva
Hi Sandra! Wat goed he dat je naar een datum toe kunt leven! En natuurlijk zal t spannend zijn, het is weer een nieuw kindje en een nieuwe bevalling, dus alles is weer anders. Sterkte nog met de laatste 19 dagen!!!
Lfs, Francine
Wat een geweldig nieuws Sandra !
Het is dus sneller dan eerst afgesproken was (27 of 28 april).
Nu je de datum weet, kan je je perfect voorbereiden op de geboorte.
Geniet nog van je laatste weekjes met je zwangere buik, want die tijd met je kleine meid komt NOOIT meer terug.
Liefs, Sabien
Wat een geweldig nieuws Sandra !
Het is dus sneller dan eerst afgesproken was (27 of 28 april).
Nu je de datum weet, kan je je perfect voorbereiden op de geboorte.
Geniet nog van je laatste weekjes met je zwangere buik, want die tijd met je kleine meid komt NOOIT meer terug.
Liefs, Sabien
Grappig dat je al weet dat je kindje de 22e geboren gaat worden. Het lijkt mij toch wel fijn om je daarop in te stellen. Maar zoals je al aangeeft, je weet maar nooit of de kleine zich eerder aandiend. Nog even volhouden en lekker genieten voor zover het gaat.
Heei, super voor je, je hebt een datum om naartoe te leven!!!
En je hebt gelijk hoor, je zult het misschien wel missen, dit kleine leventje in je buik, maar je kind écht kunnen knuffelen op je buik is véle malen mooier!!!
Suc6 nog met je klachten de laatste weekjes, liefs Ingrid
Hey,
Wat fijn om de datum te weten, al lijkt het me ook een raar idee.
Nog even volhouden voor de laaste loodjes en geniet er ook nog even van, de kleine meid in je buik.
Groetjes
Heerlijk vooruitzicht, ik ben jaloers!
Nee hoor, maar ik ben het ook zo zat.
Zo lag ik de eerste twee weken van maart in het ziekenhuis, met de gedachte dat het allemaal al zou gebeuren.
En nu zijn we een maand verder en is er nog niks.
Natuurlijk voor die kleine beter, maar die klachten allemaal,pffff!
Jij weet nu in ieder geval wanneer je kleine meisje wordt geboren;-)
Sterkte nog even,x.
reacties (0)