Pregnyl ophalen

Lieve meiden,

Gisteren rond 16 uur heb ik mijn Pregnyl opgehaald bij de apotheek. De eerste apotheek had het niet moest besteld worden maar ging naar een nederlandse apotheek en ja hoor een voorraad vol hihihih. Daar moest ik twee spuitjes halen van elk 5000 mg. Is best duur maar goed dat mijn verzekering dit allemaal vergoed.

Ik heb ze in de koelkast gezet wist dat niet heb ze gewoon op tafel gelegd en toen ging mijn man kijken en zag dat ze in de koelkast bewaard moest worden dus een temperatuur van 2-15 grade.

Maandag moet ik ze meenemen en bij het onderzoek als mijn eitje gegroeit is, wordt de Pregnyl geinjecteerd. Wil zo graag dat het maandag is dan kan ik zien hoe groot mijn eitjes of ei is geworden. Manlief gaat ook mee hij heeft vakantie de komende week word spannend hihihih.

Gaan jullie voor me duimen?????? ik duim elke dag voor julie en hoop dat wij allen positief kunnen testen.

Hou van jullie en veeeeeeeeeeeel knuffels

85 x gelezen, 0

reacties (0)


  • frens75

    duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, duim, nu moet het toch zeker lukken? zal voor de zekerheid nog ff doorduimen. frens

  • maloutjjj

    aah komt goed... we moeten doorbijten sis... ikke vandaag.. doen de zaadjes het wel of niet .... en zijn mijn hormonen goed jah of nee.. vanochtend voor de laatste keer bloedgeprikt... en dan tjah we horen het vanmiddag

  • claudseerste

    Of we gaan duimen??? Haha, ik doe niet anders!!!! Heel veel succes schat en ik zal aan je denken maandag. x

  • Bloem28

    duim mijn duimen blauw hoor! X