De pretecho!!

Vandaag was het dan zover, de pretecho hebben we gehad. Eigenlijk had ik hem eerst over een week staan, maarja bij dit echobureau maken ze reclame dat ze het geslacht bij 15 weken konden zien en vandaag was ik precies 15 weken.

Onderweg in de auto was ik toch wel wat zenuwachtig, want zal alles nog wel goed zijn etc, ook al is het een pretecho, ze kunnen wel bepaalde afwijkingen zien als die er zijn. Mijn gevoel zei weer dat het een jongen zou worden, dus zei ik al het zal wel weer een meisje worden....en ik had gelijk....we krijgen een dochter.

Verder zag alles er goed uit, hartje zag je mooi de kamers en de blaas, maag, hersentjes, het zit er in ieder geval allemaal, nu moet alleen alles nog groeien.

Ze was nu 12,9cm en met de benen erbij 19cm.

158 x gelezen, 0

reacties (0)


  • gelima11

    Wasuw, wat goed zeg!! Wij doen dit keer geen pretecho alleen de 20 weken echo! En die hebben we pas op 30 augustus!!

  • maunie

    ach wat leuk een zusje voor Amy!!! En wat fijn dat alles goed was!!

  • emy27

    wat gaaf een tweede dochtertje geniet ervan

  • city007

    Gefeliciteerd!!!! Wat leuk 2 meisjes..

  • wendy08

    Leuk, twee meiden!! Van harte gefeliciteerd!!

  • snor

    Wat leuk meid! 2 meiden...fantastisch!

  • Mams-88

    Gefeliciteerd!

  • ploetje

    Wat leuk, gefeliciteerd!!!

  • Alyne

    Wauw, dat is toch al best groot voor 15 weken of niet? Leuk dat je er nig een meid bij krijgt. En grappig dat je telkens het tegenovergestelde gevoel hebt.

  • Olifantje-H

    Ohleuk, een meisje, bij ons konden ze niet voor 100%zeggen, we hebben binnen een week de 20 weken echo, dan hopelijk werkt. Alles mee. Nu maar lekker genieten van een reoze volk.