Minder mooie baby`s

elke baby  is prachtig gewoon omdat het een wonder is. laat ik dat even voorop stellen. 
toch zat ik gisteren met mn bb-vriendinnetje in de auto dat je altijd wel wat kindjes hier hebt op bb dat als er een foto(blog) wordt geplaatst de reacties blijven binnen stromen. 
Bij D had ik dat ook steeds als ik nieuwe foto's plaatste stonden er bij elke foto mega veel reacties. het was gewoon leuk om steeds weer 1 te plaatsen omdat het natuurlijk heerlijk is om te horen dat je kind heel mooi is.
ook bij vragen die vroeger wel is geplaatst werden over 'mooiste baby's van bb'  stond mijn profiel er ook vaak tussen. ik heb er helemaal nooit bij stil gestaan dat ik een foto zou kunnen plaatsen en misschien van paar trouwe volgers een 'aah wat lief' of een 'wat wordt ze al groot he' zal krijgen. 
ik bedenk me ineens dat sites zoals dit ook best wel confronterend kunnen zijn. 
ik weet natuurlijk niet of de baby die nu in mijn buik zit ook een mooie baby wordt. 
maar ik heb er nooit echt bij stil gestaan dat het ook best confronterend kan zijn wat voor reacties je kind krijgt. en vooral als 1 kind al bedolven is onder de 'wauws' en 'aahs'.   
het is niet dat mijn grootste belang is wat mensen van mijn baby vinden hoor begrijp mij niet verkeerd.
ik bedacht me gewoon ineens dat je ook op deze manier van foto's plaatsen kan merken dat andere mensen je kind niet of minder mooi vinden dat dat weer niet leuk kan zijn want je bent zelf natuurlijk apetrots. 
hebben jullie dit wel eens gemerkt? verschillende reacties bij je kinderen. 

1191 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Tinyke

    bij de geboorte van mijn 1de dochter zei iedereen dat ze zo mooi was, maar ik WIST dat ze logen, want ze was ECHT lelijk!!! Mijn eerste dochter werd puntgaaf geboren, geen vlekje, plekje, niks... een volmaakt, prachtig meisje... de tweede had verschrikkelijk afgezien tijdens de bevalling, waardoor haar gezichtje erg gezwollen en heel erg blauw was... ik vond haar eigenlijk best lelijk, maar iedereen zei hoe mooi ze was... NU is het een mooi meisje, maar die eerste 3 dagen???

  • 2boyss

    hahaha bOeie als iemand je babys lelijk vinden zeggen ze heus niet oooooh wat is ze lelijk. gewoon bj iedereen zeggen ooh wat mooi

  • Aoife.

    Hier natuurlijk een jongen en meisje, dus dan is het niet echt te vergelijken vind ik.
    Ik merk wel dat ik bij Bruce eerder 'goede' reacties kreeg dan bij Ashley. Bij haar is het sinds een paar maanden pas geloof ik dat er meer reacties zijn dat ze mooi is hahaha. Daarvoor was ze vooral schattig.

  • debstur

    hahaha ik ken dat.... als ik baby niet leuk vind tussen haakjes reageer ik niet als ik hier foto zet staat er nooit schattig ofzo altijd wat is hij mooi die wimpers wow ect als ik baby niet mooi vind in het echt dan zeg ik ook altijd schattig of lief en als ie mooi is wow hij/zij is mooi!

  • nora en 3kindjes

    Wat intreseert mij het nou wat andere van me kinderen vinden ik weet dat ze mooi zijn en denk voor elke moeder is hun eigen kind het mooist. Maar ja het zijn mijn beauty's

  • inus

    Moest ff je blog lezen na het zien vd titel.... Mijn eerste kindje was een pracht baby vanaf de geboorte. Maar mijn 2e was de eerste 8 weken een lieve baby(is nu helemaal goed gekomen,hoor). Heb me nooit wat van reacties aangetrokken, want het zijn mijn schatten!