Na de operatie heb ik veel last van pijn gehad en zelfs nog een dosis diclofenac gekregen van het ziekenhuis, ik durfde dat maar een paar dagen te nemen. Ik heb toch een soort van aversie tegen dat soort zware medicatie en ik had de dosis paracetamol maar opgehoogd. Veel slapen, slapen en uhm slapen.. Wat voel ik me een luie nietsnut de afgelopen bijna twee weken.
Het is me allemaal heel erg tegengevallen, zelfs nu 12 dagen na de operatie voel ik me nog niet de oude en daar baal ik van. Afgelopen dinsdag brak ook nog mijn menstruatie door, dus bovenop de pijn die ik al had kwam ook nog de menstruatiepijn. Huilend heb ik op de bank gelegen en me maar groot voordoen tegenover vriendlief. Hij maakte eergister de opmerking waar ik al bang voor was.. ´Door elke dag de boodschappen te doen na het werk heb ik wel het gevoel dat ik er alleen voor sta en het went zelfs een beetje´.
Pff, die kwam binnen.. Afgelopen woensdag was ik voor het eerst samen met hem echt naar buiten geweest om een boodschapje te doen, ik dacht dat het er toch echt van moest komen en op niveau langzaam maar zeker kwamen we bij eind van bestemming. Tussendoor ook nog even gerust bij onze schoonzus en op de terugweg zei vriendlief dat we alle tijd hadden en gewoon rustig naar huis zouden lopen. Ik had bij elke stap het gevoel alsof ik langzamer ging en ik kreeg last van mijn bekken, alsof al die banden lekker aan het rekken waren. Heel erg vervelend en vermoeiend, bij thuiskomst had ik het gevoel alsof ik de marathon gelopen had en moest ik de hele avond van dat uitstapje bijkomen.. :-(
Ik heb nu onbewust het gevoel dat ik door moet zetten en door die pijn heen moet gaan om weer normaal te functioneren, maar ik merk bij alles dat het echt nog teveel is.. Gister deed ik een hele goede poging tot stofzuigen en dat ging best prima en was trots dat het gelukt was.. Toen eventjes liggen op de bank en ik ben toen voor ruim twee uur in slaap gevallen.. Pff, van even stofzuigen twee uur slapen.. Dat is zo frustrerend! Ik wil altijd maar gaan en dingen doen en ook al ben ik niet een ster als huisvrouw, ik zou nu blij zijn als ik die taken kan volbrengen.. Daarstraks de was opgehangen, een nieuwe was erin gedaan en de badkamer schoongemaakt..
Ik had vriendlief gezegd dat ik vandaag alleen naar de winkel zou proberen te gaan, maar ik durf dat gewoon nog niet dus dan maar in huis even aan de slag geweest. Het voelt raar als ik me bedenk dat ik een wandeling van 20 minuten eng vind..
Balen, balen en nog eens balen..!
Niks geen koningsnacht, vrijmarkt afstruinen of koningsdag vieren.. Ik vind dat niet een hele grote straf, maar de vrijheid om te bepalen of ik dat wel of niet wil gaan doen is beperkt en dat vind ik vervelend.. Ik kan gewoon door de pijn heen gaan, nog meer paracetamols innemen en daarna nog langer gaan herstellen.. Nou, mooi niet dus!
De arbodienst was erg meelevend en lief en had het werk doorgegeven om volgende week halve uren te gaan beginnen, wat ik erg fijn vond dat ie zo meedacht.. Werk zou gisteren bellen.. Ik heb niets gehoord, moet ik er maandag zelf achter aan gaan bellen? Frustrerend, denk dat ik maandag eerst maar even de arbodienst ga bellen over wat ik daar mee aan moet. Weet wel dat ik helemaal geen behoefte en energie heb om me daar druk om te maken en toch doe ik het.. Ik hoop dat ik snel weer mobiel genoeg ben om de dingen weer op te pakken die belangrijk zijn.
Dan nog even afsluiten met goed nieuws, want ik heb een 7,5 gehaald voor een cursus voor school! Harstikke goed, geen herkansing dus meteen in 1 keer.. Ik heb geloof ik de smaak te pakken en moet het mezelf niet zo lastig maken en gewoon gaan doen, want dan gaat het ook gewoon!
Nu aftellen naar 4 mei dan krijg ik telefonisch de uitslagen en op 5 mei moeten we voor nacontrole en verdere routebepaling naar de dokter zelf.
We hebben iets met alle feestdagen en weekenden.. Vanaf kerst hebben we geloof ik op alle denkbare feestdagen of contact gehad met het ziekenhuis of moesten we erheen, zelfs op nieuwjaarsdag! Gelukkig is het ziekenhuis al die dagen gewoon beschikbaar en hoeven we ons niet druk te maken op een gemiste kans door die dagen of door de weekenden.. :-)
reacties (0)