33 weken

Vandaag 33 weken zwanger. Helaas loopt  eigenlijk niks de laatste tijd zoals het zou moeten. Zaterdag werd ik door mijn vriend verrast. Hij nam me mee uit eten. Dit was heel gezellig en we hebben het leuk gehad. Zondag was ik de hele dag heel erg emotioneel en moest ik om bijna alles huilen. Dus maar lekker vroeg naar bed. Worden we om half elf uit bed gebeld door mijn moeder met de mededeling dat mijn vader zojuist was afgevoerd met de ambu naar het ziekenhuis. Hij had last van zijn hart en het hartfilmpje zag er niet goed uit. Maandag morgen heeft hij een hartcatetrysatie (ofziets) gehad. Hieruit bleek dat hij drie omleidingen nodig heeft. In de tussentijd moet hij in het ziekenhuis blijven. Morgen word de operatie ingepland en volgende week word hij geopereerd. Waarna hij nog zeker 10 dagen in het ziekenhuis moet blijven.

Daarnaast is mijn moeder 28 oktober jarig. We zouden met het hele gezin een weekendje weg naar de huttenheugte. Het was al spannend of dit door zou gaan omdat ik volgens de gyn ieder moment kan gaan bevallen. Nu mijn pa in het ziekenhuis ligt kan het dus helemaal niet door gaan. Moest ik alles weer afbellen. Dit omdat ik alles heb geregeld.

Naar school kan ik ook niet meer omdat ik geen auto meer durf te rijden door pijnscheuten in mijn bekken. Ook vertelde de gyn mij dat ik geen lange einden meer in de auto mocht zitten als bijrijder. Dit omdat dat een te zware belasting was voor mijn buik en ik hierdoor harde buiken krijg. Hierdoor kan ik dus ook niet zo vaak naar mijn vader als ik zou willen. Het ziekenhuis waar hij ligt is hier 1.5 uur ongeveer vandaan. Lekker winkelen lukt ook niet omdat ik geen lange stukken meer kan lopen. Ook het zwemtraining geven wat ik al jaren doe lukt nu niet meer. Ben dus aan huis gebonden. Het enige wat ik de hele dag doe is een beetje huishouden, BB'en en borduren/tv kijken.

verveel me dus te pletter thuis. Hopelijk gaat alles na mijn mams verjaardag weer rustig.

groetjes

355 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Anna04

    wat een vervelende berichten. bij mij valt alles nu ook tegen.. maar ik verveel me ook heel erg.. ja nu al met verlof en ja dan maar huishouden doen he.. sterkte nog meid.

  • blosje

    Hoi Zwemster, hoe is he met jou en je vader?

  • mamavanpearsje

    He wat een vervelende berichten. Heel veel sterkte met je vader en ik hoop dat je kindje straks niet te lang op zich laat wachten!

  • rozetheewolkje

    Wat een tegenvallers zeg. Ik hoop voor je dat het snel beter mag gaan. Sterkte met alles hoor!