2e echo!!

Vandaag weer een mooie dag

Samen met me Mamsje naar de 2e echo geweest. Mijn kleintje lag op zijn zij en bewoog al hevig heen en weer. De voetjes waren te zien en ze ziet niets dat op een open rug lijkt dus dat is al een Goed teken.

Ook heeft ze gekeken naar de nekplooi van de kleine en de neus om te zien of mijn kleine het syndroom van down zou krijgen. Maar ook dat was niet te zien, Snel zet ik mijn eerste 2 echo's op de computer dus ook natuurlijk hier op de site.

Nu 8 weekjes wachten tot de volgende echo. Maandag naar de verloskundige zelf om het hartje te luisteren!

We hebben er zin in!! Na dat ik de 11e week voorbij was viel er echt een last van mijn schouders.

Nu 3 maandjes zwanger nog 6 te gaan.

Ik hou jullie allemaal op de hoogte van de rest van mijn zwangerschap en ben benieuwd naar jullie verhalen over de echo's.

Dikke kus van ons 3tjes En alle meiden geniet van het heerlijke gevoel van een minnie kindje in je buik!!

345 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mirre

    blij te lezen dat alles goed gaat met julie
    groetjes

  • eefje0610

    goed om dit positieve nieuws te lezen!

  • LuveMyFamily

    wat fijn dat alles goed is meid jeej