ingels1985's kinderen

Faya

Faya
  • Geslacht: meisje
  • Leeftijd:
  • Verjaardag over:
  • Geboortedatum:
  • Categorie: Pubers
  • Profiel: 3283 tekens

Faya's profiel


Geboorte-informatie
Duur van de bevalling:
Bevallen na: 39 weken
Gewicht bij geboorte: 3970 gram
Lengte bij geboorte: 51 cm

Faya`s geboorteverhaal
Faya is geboren middels een geplande keizersnede. Ze lag in een stuit en zowel een uitwendige versie als een natuurlijke stuitbevalling werden afgeraden door redenen als een verkeerde ligging van de placenta, een erg strakke buikwand, weinig vruchtwater en een groot gemiddelde in groei.
Op naar het plannen van de grote, 19 November 2013, eindelijk zouden we haar gaan ontmoeten!
Voor een laatste check naar het ziekenhuis op 18 November voor een controle van het bloed en een warmhartig ontvangst van de verpleging. Wij waren er klaar voor, papa en mama konden niet meer wachten, de gezonde spanning was duidelijk aanwezig.
Een goede nacht gehad, heerlijk gedroomd over hoe fijn ons leventje ging worden met ons kleine meisje.
Half 8, 19 November 2013, aangekomen in het ziekenhuis en er helemaal klaar voor. Ik kreeg een catheter ingebracht en werd gehuld in een sexy blauw operatieschortje. Mijn was de hele tijd aanwezig om mijn hand vast te houden. Maar tegen mijn verwachting was ik opvallend kalm en rustig.
Kwart over 9 mochten we de ok in en werd ik gereed gebracht voor de ruggeprik, die me opvallend is meegevallen. Het gevoel in mijn benen zette zich om in een tinteling en al snel verloor ik geheel het gevoel in mijn benen. Het gehele team hield me continue in de gaten en waren erg open en vriendelijk.
Ik bleef me gerust en ontspannen voelen ondanks alles wat er ging gebeuren.
Een laatste controle door de opererend arts en een geruststellend woordje voor mij en mijn vriend.... daar gingen we dan!!!
Binnen 6 minuten gebeurde het dan, een prachtig huiltje klonk er door de operatiekamer van een volmaakt en gezond meisje.
Tranen van ontlading vloeiden over mijn wangen, waarna ze haar dicht bij mij hielden om haar mooie ogen voor het eerst te kunnen bewonderen. Spontaan verliefd op zit wondertje, dat ik 9 maanden bij me had gedragen.
Papa heeft de hele operatie meegekeken en was super trots op zijn meisjes!!!
Ik kreeg haar direct even bij me zodat ik haar goed kon zien en bewonderen, helaas werd ik overladen door een vlaag van misselijkheid van de narcose waardoor ze haar weer bij me vandaan moesten halen. Na hier en daar wat binnen gespoten te hebben zakte deze misselijkheid ook alweer snel en werd ik gerustgesteld.
Ons meisje deed het super!
Het hechten kon nu beginnen, terwijl mijn vriend ondertussen bij haar bleef om te kijken of alles goed met haar was. Tijdens het hechten kletste de ok assistenten volop met me zodat ik direct met hen mijn geluk mocht delen, de tijd vloog voorbij!
Helaas komt dan de periode op de uitslaapkamer, wachten en testen of alles goed met me was. Maar ik wilde mijn meisje! Wel kon ik in die tijd continue naar mijn twee schatjes kijken op de foto, wat ervoor zorgde dat ik continue weer een glimlach op mijn gezicht kreeg... al snel kreeg ik de bijnaam de glimlachende mama.
Na een half uurtje nadat alles goed met mij was, werd ik herenigd met papa en de kleine, het genieten ging beginnen... dat doe ik vandaag de dag nog steeds elke minuut!
Wat een prachtervaring!